Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Podświetlanie pokrętła ogrzewania


taktisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem Almery 2,2Di od kilku dni i mam spalone zarowki od podswietlania pokretla ogrzewania (nie podswietla ogrzewania oraz wentylatora 1 i 2 stopnia). Jak sie dostac do tej zarowki?? Chcialem również zapytac czy regulacja poziomu swiatel oraz regulacja elektrycznych lusterek oraz zapalniczka tez jest podswietlana bo to tez mi sie swieci? Strasznie mnie to denerwuje!!

Z gory dziekuje za pomoc.

 

Mam kluczyk NATS - czy jest alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem Almery 2,2Di od kilku dni i mam spalone zarowki od podswietlania pokretla ogrzewania (nie podswietla ogrzewania oraz wentylatora 1 i 2 stopnia). Jak sie dostac do tej zarowki?? Chcialem również zapytac czy regulacja poziomu swiatel oraz regulacja elektrycznych lusterek oraz zapalniczka tez jest podswietlana bo to tez mi sie swieci? Strasznie mnie to denerwuje!! Z gory dziekuje za pomoc.

 

Co do podświetlenia regulacji świateł i lusterek to nie są podświetlane. Zapalniczka - niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne plastiki ściągasz ciągnąc z wyczuciem do siebie.Pod nimi będą wkręty mocujące pokrętła temperatury i nawiewów.Żarówka jest od tylu w nie wsadzona.Możliwe,że trzeba będzie wywalić radio i wypiąć linki ogrzewania i nawiewów(tak dla wygody) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...