Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maxima '99 USA - jakie zarowki w halogenach?


Gość Camela

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zarowki pasują do halogenow w Maximie '99 USA? przewertowalem troche forum najbardziej prawdopodobna wydaje się H7, ale moze tylko mi się wydaje - możecie potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo!

 

[ Dodano: Wto 26 Lut, 2008 09:13 ]

Byłem wczoraj w ASO Nissana w Warszawie z pytaniem o koszt dostosowania mojej maximki do oswietlenia europejskiego (doświetlanie pobocza etc.). Pani sprawdziła w katalogu i odpowiedziała, że reflektor w wersji amerykanskiej ma taki sam numer katalogowy jak ten europejski - na moją odpowiedź, że przecież nieco inaczej wygląda nie potrafiła odpowiedzieć :/

 

podjadę tam autem i niech sami ocenią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z H3 się nie zetknąłem. To jest to samo co w Europie H4?

 

OSRAM robi m.in. H3 z serii NightBreaker, są do kupienia np. na allegro. 90% wiecej swiatla wzgledem zwyklych halogenów - jestem ciekawy jak w praktyce ;) 42zł za dwie zarowki. Muszę sobie kupić, bo te co mam teraz to już dogorywają...

 

[ Dodano: Nie 02 Mar, 2008 12:53 ]

H3 przyjacielu

 

A widzisz, jednak nie. Na wszelki wypadek wyciągnąłem jedną żarówkę przed wejściem do sklepu. Wyglądała cośik podejrzanie. Okazało się, że to nie H3 tylko HB1 :-/ Generalnie takie żarówki nie są jakieś droższe, tyle że (przynajmniej tam gdzie byłem) są dostępne tylko na zamówienie. Na szczęscie na trzeci dzień mają dostarczyć.

 

Przy okazji okazało się, że żarówki, które mam wsadzone są "Made in Mexico". Cały fun jest w tym, że auto ze stanów było sprowadzone w 2002r i zastanawiam się, czy cały czas jezdzi na tych samych zarowkach :D Po sile (a raczej jej braku) swiatla mozna by na prawde pomyśleć, że tak jest ;-)

 

Zacząłem się zastanawiać przy okazji nad Xenon HID... Może warto pokombinować, muszę popytac w stacji diagnostycznej na co zwracają uwagę. Tyle się naczytałem na różnych forach, że sam już nie wiem ;)

 

Przy okazji, może da się kupić kompletne reflektory ksenonowe do tej maximy? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...