Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Problemy z MAP i CD


Gość Smirnov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym userem forum, ale nie jest to moje pierwsze forum, dla tego wcześniej poczytałem trochę i użyłem opcji "szukaj" lecz żadnych konkretów się nie dowiedziałem.

 

Posiadam Almerę Tino 1.8 z 2004 roku. Na dzień dzisiejszy mam dwa problemy..

 

Pierwszy to: płyta cd nie chce wyjść z odtwarzacza cd .. jak ją wyjąć? Próbowałem podważać, wyciągnąć jakoś - bez skutku. Płyta dalej ładnie sobie gra. Myślę że będę zmuszony wyjąć odtwarzacz ale jak? czy jest na forum jakiś schemat jak to zrobić? jak wyciągnąć odtwarzacz a później go rozkręcić?

 

Drugi mój problem polega na tym iż na wyświetlaczu znalazłem funkcje MAP , domyślam się że jest to nawigacja. Poczytałem trochę forum i jeden z userów forum napisał że mapy się nie wgrywa tylko są one na płycie cd. Czy tak właśnie jest? A jeżeli tak jest to czy ktoś posiada taką płytę?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smirnov

płyta wyciągnięta , okazało się że jakieś ząbki są połamane i musze kupić nowe radio bo jak wloze cd to znowu bedzietrzeba rozbierac caly kokpit.. gdzie moge kupic ten odtwarzacz cd do nissana tino 1.8on jest jednak z 2003 r..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...