Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie radyjko wybrać. Prosze o pomoc.


Gość wronik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fiooolka

A ja bym chciała poprosić o poradę w sprawie kupna używanego, dobrego radyjka, bo jako, że jestem studentką, niepracująca tylko sobie dorabiającą, to na nówkę mnie nie stać..

 

ma ktoś jakieś wtyki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dobre używane radyjko z MP3 trzeba dać ponad 200zł a nówkę tego typu coja kupiłem to kupisz za 280zł i masz nowe z 2 letnią gwarancją

chyba że nie zależy ci na mp3 to kpisz używkę za ok 150zł...

na allegr onajtaniej ogólnie jak się nie ma znajomości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała poprosić o poradę w sprawie kupna używanego, dobrego radyjka, bo jako, że jestem studentką, niepracująca tylko sobie dorabiającą, to na nówkę mnie nie stać..

 

ma ktoś jakieś wtyki? :D

Jakby była koleżanka zainteresowana to ja mam niezłe radyjko do sprzedania :D. Wiecej info na priv ;)

A ja nadal szukam jakiegoś radyjka :), skłaniałem się ku pionkowi 50ub, alpine 9880r no i znalazłem radyjko JVC KD-G821 . Wiem że radyjko nie jest najnowszym modelem ale może opłacałoby sie nim zainteresować? Widzę że ma ono 24 bitowy przetwornik Burr-Brown. Co to takiego ten przetwornik? Bo mają go np dużo wyższe modele pinka niż 50UB :027: A i to radyjko ma 3xRCA (tak samo jak Alpine) więc może warto by było sie tym zainteresować bo na allegro są nówki sztuki za około 500zł :D

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jesli ktors z kolegow byłby tak miły i miał mozliwosc zeskanowania polskiej instrukcji do KENWOODa KDC-W3041 i wrzucenie to na stronke lub przesłanie ma emaila to bede bardzo wdzieczny

 

napewno innym tez sie przyda :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarion, (osobiscie nie preferuje z roznych wzgledow, głównie laser i menu) .

 

Z autopsji piszesz o laserze ?

Bo ja mam Clariona i laser ładnie działa od 2 lat, znam osoby które tez maja Clariony dłużej lub krócej i owe krótkożywotne lasery są im obce, także sądzę że to stereotyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarion, (osobiscie nie preferuje z roznych wzgledow, głównie laser i menu) .

 

Z autopsji piszesz o laserze ?

Bo ja mam Clariona i laser ładnie działa od 2 lat, znam osoby które tez maja Clariony dłużej lub krócej i owe krótkożywotne lasery są im obce, także sądzę że to stereotyp

 

a moim zdaniem smutna oczywistosc

kilkadziesiat przypadkow juz przerabialem

ale sa wyjatki, znam z trzy modele co dzialaja juz ponad 2 lata i narazie graja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarion, (osobiscie nie preferuje z roznych wzgledow, głównie laser i menu) .

 

Z autopsji piszesz o laserze ?

Bo ja mam Clariona i laser ładnie działa od 2 lat, znam osoby które tez maja Clariony dłużej lub krócej i owe krótkożywotne lasery są im obce, także sądzę że to stereotyp

 

kolego, jak cytujesz, to uważaj co cytujesz i czy to edytujesz. Z tego co jest w Twoim poście, nic z tego nie ma w mojej wypowiedzi. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Przeczytaj uważnie co napisałem i zavcytuj to co napisałem, a nie jakieś klecone składanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herson Nie odniosłem sie do Twoich wypowiedzi... Odniosłem się do wypowiedzi kolegi DJSzmer, z pytaniem o jego doświadczenie z odtwarzaczami Clarion, a to że wkradł się Twój nick to nie powód do takich uniesień, więcej spokoju w te wolne dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sargoszyygy

Z tych tańszych polecam JVC ładne czyste brzmienie. Co do czegoś lepszego polecam Ground zero mam skrzynkę i wzmacniacz i nieźle daje a radyjka mają perfekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herson Nie odniosłem sie do Twoich wypowiedzi... Odniosłem się do wypowiedzi kolegi DJSzmer, z pytaniem o jego doświadczenie z odtwarzaczami Clarion, a to że wkradł się Twój nick to nie powód do takich uniesień, więcej spokoju w te wolne dni :)

 

1,2,3,4,5,6,7..... dobra przesżło mi :diabel2:

 

pzdr maniek, za pierdoła, żeby się obruszać, tylko nie lubię jak "wkłada" ( a fuj ) mi się w usta, coś czego nie mówiłem ( moja g:) wie o co chodzi :027: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość B_E_R_E_K

Koledzy pomożcie przy wyborze radyjka! Teraz mam Pioneer deh3630mp ogolnie spoko radio ale brakuje mi w nim pilota... szukam jakiegos pioneera najlepiej wlasnie z pilotem (w zestawie albo w opcji) ogolem jakosciowo lepszego od tego co mam teraz. zastanawiam sie miedzy nowymi modelami pioneera a jakas uzywka ze starszej lini. moge dac max 500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...