Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] regulacja świateł i problem z CD


Gość Dominik Minio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik Minio

Witam.

Do pierwszej części tematu pytanie: Czy można, a jeśli tak to jak podnieść światła mijania oczywiście pomijając regulację w kabinie. Przy maksymalnym ustawieniu świecą około 10 - 15 metrów do przodu - trochę to niebezpieczne zwłaszcza na krętej nieoświetlonej drodze.

 

Do drugiej: mam problem z wyjęciem CD z napędu a odtwarzacz mam zintegrowany z całą konsolą z klimatronic itd. model 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do pierwszej części tematu pytanie: Czy można, a jeśli tak to jak podnieść światła mijania oczywiście pomijając regulację w kabinie. Przy maksymalnym ustawieniu świecą około 10 - 15 metrów do przodu - trochę to niebezpieczne zwłaszcza na krętej nieoświetlonej drodze.

 

Też miałem problem ze światłami. Pojechałem ustawić jak miałem autko zatankowane do pełna. Przy dużo niższym poziomie paliwa, bliżej rezerwy zobaczyłem, że nic nie widać. Pojechałem znów stawić i teraz jest dobrze, a nawet jeśli kogoś bym oślepiał (po zatankowaniu) to zawsze mam regulację w kabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy reflektory masz sprawne? Ponieważ są takie, które mają wadę konstrukcyjną. I to bym na początku sprawdził. Jeśli masz bez tejże wady, to tuż za reflektorem, pod maską, jest specjalna końcówka, służąca do regulacji świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik Minio

Z tą sprawnością to mnie kolega zaskoczył. Auto kupiłem miesiąc temu i po prostu nie wiem. Ale świecą całkiem dobrze, tylko blisko (długie bez uwag).

Dzięki za info - sprawdzę tą końcówkę.

 

Zostaje jeszcze temat odtwarzacza CD.

 

[ Dodano: Czw 28 Lut, 2008 17:58 ]

Jeszcze jedno mi się pomyślało. Auto ma pięć lat - czy ktoś by tyle jeździł z uszkodzonymi (jeśli to wada konstrukcyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frodman

Jak sam wymieniałeś żarówki w tym samochodzie to wiem o co biega.

Wbrew pozorom mozna to zrobic odwrotnie i beda swiecic za nisko.

Jest taki "grzybek" czy jak to tam nazwac ktory powinien byc w górze przy prawidlowo zalozonej zarowce. Po 5 min max roboty na zarowke i problem z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...