Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] 2.0 TD, 98 r. KILKA PROBLEMÓW


Gość Piotrekkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrekkk

Pytasz gdzie jest kontrolka na deske czy gdzie jest czujnik, który trzeba oczyścić (a właściwie to jego styki). Kontrolka jest z lewej strony, obok przednich przeciwmgielnych, a styki czujnika są na spodzie zbiornika z płynem od spryskiwaczy.

 

[ Dodano: Sro 02 Kwi, 2008 23:22 ]

Poszukam tej sprężynki i dam znać o efektach.

 

A co myślicie o problemie ze znalezieniem 5 i wstecznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o problemie ze znalezieniem 5 i wstecznego?
Skrzynia do naprawy.... typowa przypadłość niektórych skrzyń, podobno od jakiegoś rocznika produkcji (P11 oczywiście) nissan z tym problemem się uporał

 

[ Dodano: Czw 03 Kwi, 2008 14:12 ]

wrzuć w szukaję "5 bieg" lub "skrzynia biegów" lub coś w podobie to się duuuuuuuużo dowiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko wchodzacy wsteczny to ogolnie przypadlosc "japoncow". Corolla, mazda, primera - wszystkie to w mniejszym lub wiekszym stopniu maja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Piotrekkk

Ja jeszcze raz wrócę do brzęczącej sprężynki o dopytam:

 

1. Czy można jeździć bez niej? Nic się nie dzieje złego jak jej brak?

2. Gdzie ją zakupić?

3. Zdjąłem i na 5 biegu juz mi nie brzęczy, ale zaczęło brzęczeć na 3 i 4 biegu.

 

Generalnie dziwi mnie fakt, że po zdjęciu sprężynki brzęczy na 3 i 4 biegu, a czasami i na 5 biegu. Morał będzie moim zdaniem taki, że to coś innego tam brzęczy, coś jest tam nie tak, jakie pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam brzeczy jak mam za niskie obroty silnika na poszczegolnych biegach a wsteczny hmmm mam to samo :P taki juz urok tych samochodzików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrekkk

Mi brzęczy powyżej 1900 obr./min i im szybciej jade tym głośniej.

W sumie głównie i najmocniej na 5 biegu, ale jak wyjąłem sprężynkę całkiem to przestało na 5 biegu, chcociaz w sumie nie całkiem bo momoentami się pojawia brzęk, ale za to na 3 i 4 biegu bez sprężynki brzęczy!

 

[ Dodano: Pon 12 Maj, 2008 17:51 ]

Panowie, chociaż jedno napiszcie, GDZIE kupić tą sprężynkę, objeździłem trójmiejskie sklepy, byłem w JAPPARTS itd., nigdzie nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...