Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radioodtwarzacz samochodowy z USA - będzie działać u nas?


Gość Piotrekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrekkk

Witam

Mam okazję kupić fajne radio samochodowe z MP3, ale sprzęt jest z USA i nie wiem czy będzie u nas dobrze sprzęt grał, w sensie czy będzie pasować? Jak tam u nich z napieciem w instalacji samochodowej, wymiarami radia, częstotliwościami FM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam okazję kupić fajne radio samochodowe z MP3, ale sprzęt jest z USA i nie wiem czy będzie u nas dobrze sprzęt grał, w sensie czy będzie pasować? Jak tam u nich z napieciem w instalacji samochodowej, wymiarami radia, częstotliwościami FM?

 

Bedzie gral super, sam mialem radio sony z usa, jedyny problem to radio, oni maja tylko nieparzyste koncowki w radiu czyli 100.1, 100.3 (brakuje parzystych 100.2) sa modele ktore moga sie przestawic na wszystkie czestotliwosci ale musisz poszukac takiej opcji w instrukcji, sprawdz czy ma RDS (duzo nie ma). Ja mialem dosc drogie SONY i nie mialo RDS ani ukladow antywstrzasowych co przy naszych drogach by sie przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrekkk

Dzięki za odpowiedź, więc kupię radio, bo cena gość faje dobrą. A jeszcze dopytam o podłączenie bo tam nie ma w komplecie kostek ISO, jest tylko końcówka do radia z jednej strony, a z drugiej same kable, czy ja - laik, poradzę sobię z podłączeniem? Ewentualnie poproszę o jakieś wskazówki, schematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...