Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

utrata gwarancji producenta...?


Gość nieludzki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieludzki

W serwisie poinformowano mnie iż rezygnacja z alarmu fabrycznego i montaż w innym warsztacie oznacza utratę gwarancji producenta na elektrykę...?

 

Nadmienię że po zainstalowaniu fabrycznego alarmu ("Cobra"-cena w serwisie 2,5tys. cena "na mieście" 900zł.... :zly2: ) okazało się że syrena zamontowana jest w środku kabiny i po zamknięciu drzwi słychać jej dźwięk gorzej niż dzwonek telefonu komórkowego... :D Planuję zamontowanie dodatkowego modułu domykającego okna po zamknięciu centralnego zamka-w standardzie tego niema... w serwisie panowie powiedzieli 300zł. a u znajomego elektronika 150zł.... Czy ktoś już miał podobne przejścia ? Jak się to zakończyło?

 

Czy serwis położył swą francusko-japońską łapę na mój samochód na najbliższe 3 lata (lub 100tys.km.) czy tylko blefuje nie chcąc stracić "klienta-jelenia"...

 

P.S. aż boję się zapytać ile by kosztował w serwisie automatyczny włącznik świateł... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ty nie masz automatycznego włącznika świateł???

Z tego co wiem to wszystkie D40 mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nieludzki

Z tego co mi wiadomo (mogę sie mylić mam Navkę dopiero od 2 tyg... i permanentny brak czasu na przestudiowanie instrukcji użytkownika samochodu Nissan) to fabrycznie montowany jest zmierzchowy włącznik świateł , reagujący na mniejsze oświetlenie na zewnątrz pojazdu - szarówka, zmierzch, noc... W moim autku opcja świateł "auto" nie chce działać w ciągu dnia przy "normalnym" oświetleniu... a w innych działa...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nieludzki

Właśnie przed chwilą znalazłem sposób "oszukania" opcji "auto" . ;) Jutro się za to zabiorę... FORUM to nieograniczona kopalnia wiedzy.... Dzięki za pomoc przy światłach jednak dalej czekam na odpowiedź w sprawie utraty gwarancji... :?: :!: :!: :!:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...