Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] H7 100W


taktisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wsadzić żarówki H7 100W do Almery 00'? Sprzedawca zapewnia, że nic sie nie stanie - orginalne to H7 55W. Żarówki maja odcień podobny do ksenonów. Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danstan

Witaj

"Wsadzić' zawsze można. Tylko co na to przepisy o ruchu drogowym. W rajdach, wyścigach i na trasach zamkniętych na pewno tak. A w ruchu codziennym ?

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

"Wsadzić' zawsze można. Tylko co na to przepisy o ruchu drogowym. W rajdach, wyścigach i na trasach zamkniętych na pewno tak. A w ruchu codziennym ?

Pozdrawiam :one:

 

Tak masz racje tylko bardziej interesuje mnie czy nie uszkodze soczewek zbyt wysoką temperatura lub kostek przyłączowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danstan
Tak masz racje tylko bardziej interesuje mnie czy nie uszkodze soczewek zbyt wysoką temperatura lub kostek przyłączowych?

Witaj

Na to pytanie mogą udzielić tylko eksperymentatorzy. Oficjalna moc żarówek H7 świateł mijania i drogowych do N16FL to 55W, a w przypadku żarówek dwuwłóknowych H4 do N16 przed FL to 60/55 W.

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje tylko bardziej interesuje mnie czy nie uszkodze soczewek zbyt wysoką temperatura lub kostek przyłączowych?

Witaj

Na to pytanie mogą udzielić tylko eksperymentatorzy. Oficjalna moc żarówek H7 świateł mijania i drogowych do N16FL to 55W, a w przypadku żarówek dwuwłóknowych H4 do N16 przed FL to 60/55 W.

Pozdrawiam :one:

Dzieki wielkie za pomoc. Mam nadzieje, że za miesiąc nie bede szukal na Allegor nowych kloszy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101

zmien, na normalne 55W

za duzy prad bedzie plynal przez instalacje potrzebna zmiana bezpiecznikow. poza tym za wysoka temperatura zarowek, przy lampach z tworzywa gwarantowane przepalenie mocowan zarowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca zapewnia, że nic sie nie stanie

Bo chce sprzedać, to proste.

Czy można wsadzić żarówki H7 100W do Almery 00'?

Do tej po LF (znana sprawa z reflektorami), to należałoby raczej włożyć jakieś góra 20W. :D No, ale u ciebie, czemu nie? Tylko weź namiar na to, że prędzej ci się wypalą wtyczki lub styki we włączniku - nie ma przekaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinde

ja w żadnym wypadku nie montowałbym żarówki mocniejszej jak 55W. Kiedyś w poprzednim nissanie gdzieś na stacji benzynowej musiałem zmienić żarówkę, i mieli tylko jakieś takie mocniejsze- chyba 60W. Żarówka świeciła tydzień czasu, po czym musiałem wymienić kostki, bo się spaliły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się kupować żarówek z bańką barwioną na niebiesko, bo świecą prawie zawsze gorzej od zwykłych. Jak chcesz mieć trochę lepsze światła, to poszukaj Tungsram +60%. Nie kosztują dużo, a świecą ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz wymieniać lampy albo przełącznik zespolony to wymieniaj zobaczysz ile to kosztuje :one:

Jutro wymieniam na 55W.

Dziekuje za porady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...