Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wie ktoś jak zdjąć konsole z zegarami ??


Gość pumbaj

Rekomendowane odpowiedzi

w N15 musisz odkręcić dwie śrubki pod pokrętłami od nawiewu itp... i też dwie śrubki są przy zegarach i zaczynasz ściąganie od panelu środkowego i dopiero ściągniesz konsole z zegarami...

 

przynajmniej ja tak robiłem bo inaczej nie dało rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrecasz pierw obudowe kolumny kierownicy od dołu.Potem odkrecasz 2 srobki u gory w ramce od zeagorw i wyciagasz ją.Potem odkrecasz srobki ktore trzymaja zegary i mozesz wyjmowac.Prosta sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gigi6660

najpierw odkręcasz dwie śrubki które są od góry w tym zagłębieniu gdzie są zegary przed samą szybką i po odkręceniu tych dwóch śrubek zapierasz się palcami na tej obudowie od wewnętrznej strony od góry i ciągniesz ją do siebie zdecydowanym ruchem... musi wyskoczyć ( dla łatwiejszego wyjęcia tego plastiku proponuje odkręcić jeszcze plastik z naby kierownicy... w tym celu pod kierownicą na tym plastiku gdzie masz rączke do sterowania wysokością kierownicy masz 4-ry dziurki głębokie i tam są śruby... odkręcasz i jedną część ciągniesz na dół a a górną do góry zdejmujesz.. po tej operacji wracamy do sedna czyli do wyjęcia plastiku jak wyżej napisałem ) jak już wyjmiesz ten plastik to ukarza Ci się zegary już gołe... i tak po środku tarczy z zegarami na górze jest jedna śrubka a na rogach na dole lewym i prawym są kolejne dwie śrubki, odkręcasz je i wyjmujesz zegary... pozostało odpięcie dwóch wtyczek które są z tyłu zegarów i już mamy je w ręku...

 

potem odpinasz zatrzaski od plastikowej szybki, po szybce odpinasz zatrzaski od plastiku tego w którym są wycięte otwory na liczniki ( nie wiem jak to powiedzieć... ten czarny taki ;) ) dajesz swobodnie opaść wskazówkom na dół, zaznaczasz jakoś (markerem itp.) ich położenie i dopiero zdejmujesz... zakładasz nową tarczke i wszsytko w drugą strone teraz :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...