Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drążek zmiany biegów


Gość Jankiel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jankiel

Błachy problem ale nie znalazłem nic na ten temat a chodzi o wymontowanie drążka zmiany biegów ,po to żeby go skrócić ,po co skracać?żeby zamontować gałkę z kryształu (orginał od Swarovskiego ) koleś robi mi łącznik ale niestety to automatycznie ją wydłuży dlatego muszę go wymontować skrócić i ponownie nagwintować(robienie tego bez demontażu nie wchodzi w rachubę) Mój nissanek to primerka P11 z 97.r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniels

Tyle z tym zachodu (trzeba demontować wydech), że osobiście bym robił bez demontażu..

 

Ściągnij serwisówke http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=37837 ,tam jest ładnie narysowane jak to wszystko jest zamontowane tam, więc nie powinno być problemu co odkręcić.

 

uwaga, niektóre uszczelki i gumowe podkładki powinny być nowe przy ponownym montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankiel

Wywala mi jakiś błąd przy próbie ściągnięcia tego pliku,ale jeśli faktycznie tyle z tym zachodu ,a mechanik ze mnie lipny to raczej pozostaje mi brzeszczot i heja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Marecki_1966

A po co to wszystko!? Ja zdjąłem starą gałkę, wziąłem diaxa, położyłem parę szmat na tapicerkę i siedzenia (coby nie spalić) i po 10 sekundach drążek był krótszy. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ja również kiedyś zamierzałem to zrobić ale jakoś nie miałem czasu :D

donDzik, dobre pytanie :D

 

ile mozna by skrocic go w P11 ? coby za bardzo na jakosci wrzucania biegu nie stracic? ;)

Marecki_1966 ile go sciąłes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...