Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Od czego dopasować spojler na klapę do maximy ?


Gość lukwol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy wiecie od czego przypasuje spojler do maximy 1997 ?

Nie chce robic auta sportowego ani stosowac zadnego pseudo tuningu - raczej zastosowac jakis delikatny spojler ktory by wygladal "jak oryginalny".

Nie raz jak patrze na moja maxi mam wrazenie ze ten tyl taki troche za bardzo opadajacy (linia bagaznika) dlatego chcial bym cos delikatnego dolozyc...

 

Chetnie wyslucham waszych porad i sugestii

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
Nie chce robic auta sportowego ani stosowac zadnego pseudo tuningu - raczej zastosowac jakis delikatny spojler ktory by wygladal "jak oryginalny".

 

to zrezygnuj ze spojlera, Maxi to limuzyna a nie sunny czy almera fajne fele, gleba i masz extra furkę

 

te spojlery to szczenicki tunning

 

naprawdę trzeba coś eleganckiego wybrać, poniżej masz przykładowe spojlery

 

IFM_Tuning_MAXIMA_01.jpg

 

JSOY7INISSAN_MAXIMA_SE.JPG

 

maxsig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do twojej 97 tak wyglada oryginal nissanowski

DSC00559.jpg

DSC00568.jpg

DSC00569-1.jpg

 

jak widzisz delikatny spojler na klapie bagaznika wcale tego auta nie pogarsza, wrecz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrezygnuj ze spojlera, Maxi to limuzyna a nie sunny czy almera fajne fele, gleba i masz extra furkę

Skoro maxi to nie sunny tylko limuzyna to po co gleba? W jednym zdaniu sam sobie przeczysz. Delikatny spoiler poprawia wyglad chyba kazdego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze spojlera raczej nie zrezygnuję, za to z "gleby" na pewno :)

Kolego ta za zdjec to nie taka jak moja - ja mam wersje QX...

 

Pozdrawiam i dalej czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
Skoro maxi to nie sunny tylko limuzyna to po co gleba? W jednym zdaniu sam sobie przeczysz. Delikatny spoiler poprawia wyglad chyba kazdego auta.

 

tak się kolego tuninguje limuzyny, fele i gleba (zawiechą a nie spojlerem) i się dalej nie dotyka

 

a do sunny i almer się czepia 42szt, dokładek i spojlerków, diody obowiązkowo i najlepiej spojler albo dwa.....oczywiście o koguciku na dachu już nie wspominam. Na koniec to wszystko się łamie niszczy i trzeba szpachlować bo polskie drogi są okrutne. Jako posiadacz stunigowanej Primy wiem coś na ten temat, obecne auto zero tuningu, chyba że fele i coś grzebnąć przy silniku.

 

Jak już szukasz spojlera do maxi to pomyśl nad leżącym, taki co nie odstaje od klapy bagażnika.

 

na twoim foto zreszto widać, małe feluśki i podniesiony jak Usus C360, na pierwszy rzut oka z tym przodem to wygląda jak sunny albo P10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spojler od wersji US nie bedzie ladnie pasowal do QX . Zupelnie inaczej wyprofilowana klapa bagaznika. Dla mnie szczerze mowiac, to QX ma bardzo ladnie zakonczony bagaznik ale wiadomo ze o gustach sie nie dyskutuje ;) Jak bedziesz mial jakis projekt albo foty QX ze spojlerem, to chetnie obczaje :D

 

Do kolegi mdzalewscy !!! Cos mi sie obilo o uszy, ze kolega J3 bedzie przekazywal w inne rece swoja Maximke i zeby odzyskac to co wlozy w nia, to mial wyciagnac amory i spezyny( z tego co pamietam, to amory mialy regulacje stopnia twardosci). Gleba u niego byla ladna !!! :)

Oczywiscie prosze traktowac to jako plotke a nie wiarygodna informacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się kolego tuninguje limuzyny, fele i gleba (zawiechą a nie spojlerem) i się dalej nie dotyka

A kto tak powiedzial/napisal? I po drugie co rozumiesz przez limuzyna bo na upartego lanosa sedan tez mozna nazwac limuzyna. A jesli limuzyna wedlug Ciebie to duze wygodne auto to kloci sie to z obnizonym zawieszeniem.

Ps Jak miales spoilery z biedronki to niz dziwnego ze sie mogly urwac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tak się kolego tuninguje limuzyny, fele i gleba (zawiechą a nie spojlerem) i się dalej nie dotyka

 

Wiem to doskonale - z tym ze ja nie chce tuningować. Chcialbym tylko nieco podniesc linie bagaznika, bo nie podoba mi sie taka opadajaca linia... Wiec czy dam glebe, czy wstawie alu 19stki - lini bagaznika mi to nie zmieni.

 

Jak najbardziej byl bym za jakas dokladka na klape przylegajacą - ale caly czas to samo pytanie -OD JAKIEGO AUTA ?

 

Co do moich felg - to sa kola zimowe i sa mniejsze od letnich.

Zawieszenie jest standardowe (moze i jak Ursus) ale auto sluzy jako samochod na dalsze trasy (to nie moje jedyne auto) i ma byc wygodny - nie ma byc to auto do lansu...

 

Ale widze ze zjechaliscie z tematu i chyba odpowiedzi nei uslysze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapytał o dokładke na tylną klape a Wy mu piszecie o glebie, sam wie doskonale co chce ze swoim autem zrobic

OD JAKIEGO AUTA ?

trudno jest powiedzieć od jakiego auta będzie taki spoiler pasował, szukaj na Allegro z jakiegoś rozbitka, tak będzie chyba najtaniej, jak nie to pozostaje zrobienie czegoś takiego na zamówienie.

Taki byłby chyba dobry http://www.mrspoiler.com.au/images_enlarge...-to-2000-(M.jpg

tu masz źródło http://www.mrspoiler.com.au/spoilers.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie moge sie powstrzymac....

 

Pytanie: skad wziac fajny spojler?

Odpowiedz: zerwij z jakiejs Calibry :) przewaznie maja po 3 :)

 

 

Z tych co wkleil Jaca V6 podoba mi sie ten:

pulsar_103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do wypowiedzi Szalonego - faktem jest, ze mam do sprzedania zawias do A33, czyli amory gazowe Tokico z regulacja oraz sprezyny -35mm Vogtlanda. Pytania co do ofert na priv, jesli ktos jest zainteresowany.

 

Co do delikatnego spojlera do a32 to moze cos takiego - http://www.paradox-systems.com/product_inf...ca9e5cae923a832 . Teoretycznie oferta dla A33 a zdjecie Cefiro A32. Wiec chyba bedzie pasowac.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takei cos by mi wystarczylo, jak kolega J3 podeslal :)

 

Bede cos kombinowal, moze uda mi sie przerobic taka dokladke od np. BMW M5 (mialy taki listek na klapie).

Oczywiscie nie samemu tylko dalbym kolesiowi co naprawia plastiki-zderzaki do przerobki :)

 

Taka mysl mi przyszla.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...