Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Czujniki cofania


Gość WUEMTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiej firmy czujniki cofania rodzicie zamontować w P12? Jest tam kamerka, ale wole jak mi będzie coś piszczało:)))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek C

Hmm, ale po co czujniki cofania do p12? :) Jeździłem autami z czujnikami cofania i uważam że kamera w P12 jest czymś genialnym, doskonale widać zderzak i to co się do niego zbliża... Więc po co czujniki...? :) Ja razej myślałem o czujnikach z przodu, czy ktoś może to montował do P12? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam indentyczny. Sprawdza sie dobrze ale oczywiście mam pewne ale. Czujniki działają do 30 cm - poniżej pokazuje zero i piszczy że już bęc - może to i dobrze ale ja bym wolał do mniejszej odległości. Ze 2 razy sie zawiesił - trzeba było zgasić samochód i dpalić ale to nie problem, czasem się zdarza, że czujnik samoistnie sie wzbudza - oczywiście po wciśnieciu hamulca. Ogólnie za tą cene produkt rewelacyjny. Mógłby mieć jeszcze odpinane czyjniki przy zderzakach bo w razie słuczki lub obrysowania zderzaka żeby go zdjąć do malowania trzeba przeciągnąć spowrotem kable z całego samochodu. To tyle co do działania. co do montażu to już było na ten temat sam zresztą pisałem o tym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Osobiscie zastanawialem sie nad czujnikami prakowania i doszedlem do wniosku ze kupie najtansze rozwiazanie z 4 czujnikami z sygnalizacja dzwiekowa (ok 90zl) -chowajac to wszystko w bagazniku. Informacja na wyswietlaczu jest mi nie potrzebna -bo cofajac nie bede patrzyl na odleglosc w wyswietlaczu LED.

Moze ktos poleci jakiegos producenta czujnikow?

Chetnie poslucham tez innych spotrzezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel zakłada takie swoim klientom, zaklada chińskie PHANTOMY (w takich zółtych pudełkach - mam tez u siebie w Peugeocie ich centralny zamek ) ogólnie chwali i klienci też bardzo zadowoleni.

 

Podobno natomiast o dziwo zestawy Valeo które mozna kupic np w InterCars sa raczej trudne w kalibracji i zawsze albo piszczy za wczesnie, albo za pozno, i slyszalem to juz od kilku takich specy, takze marka mimo ze powinna wcale w tym przypadku nie oznacza jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...