Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż seryjnego radia Sunny N14


Gość lukasz_wroc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz_wroc

Witam!

Chciałbym wymienić radio w moim Sunnym ale nie wiem jak wymontować fabryczne. Czy trzeba ściągnąć górną cześć deski rozdzielczej? Jeśli tak to gdzie są zatrzaski? Ściągałem już konsolę środkową jak zepsuł mi się włącznik przeciwmgielnych i nie było z tym problemu ale z górną częścią nie mogę sobie poradzić.

 

(Do moderatora: przeszukałem forum i faq ale nie udalo mi sie znaleźć odpowiedzi)

 

pzdr.

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz to radio ? - dfaj fotki jakieś ( w miarę z bliska - czy są w tym radiu jakieś otworki? )

czy masz instrukcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz_wroc

Fabryczne radio Nissana to model CK94B. Z tego co się orientuję jest to Clarion PN-9522UW. Jedyne informacje jakie znalazłem w internecie są po rosyjsku (a tego języka niestety nie znam).

W szczelinie między radiem i deską rozdzielczą widać śrubki ale nie można się do nich dostać bez ściągania środkowej części deski rozdzielczej. Może ktoś posiada instrukcję do tego radia w której jest opisane jak je wymontować?

Załączam zdjęcia (na razie z telefonu, dobrej jakości z cyfrówki będą za kilka dni)

zdjecie1

zdjecie2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne radio Nissana to model CK94B. Z tego co się orientuję jest to Clarion PN-9522UW. Jedyne informacje jakie znalazłem w internecie są po rosyjsku (a tego języka niestety nie znam).

W szczelinie między radiem i deską rozdzielczą widać śrubki ale nie można się do nich dostać bez ściągania środkowej części deski rozdzielczej. Może ktoś posiada instrukcję do tego radia w której jest opisane jak je wymontować?

Załączam zdjęcia (na razie z telefonu, dobrej jakości z cyfrówki będą za kilka dni)

zdjecie1

zdjecie2

 

zapodaj te stronki po rosyjsku.

Skoro radyjko jest takie to na bank mozna je wyciągnąć bez rozbierania - trzeba tylko wiedzieć w którym miejscu.

 

[ Dodano: Sro 05 Mar, 2008 21:58 ]

http://www.nissanboard.de/artikel_nissan_1...op-Zustand.html

może to ?

pooglądaj dokładnie fotki i moze ktoś Ci to przetłumaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...