Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Lampy do n15 z 1999 od anglika czy dobre


Gość misiek4589

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek4589

mam do kupienia lampy do almery n15 z roku 2000 ale sa do anglika i nie wiem czy beda dobrze swiecic na polskie warunki . na tych lampach angielskich sa dziwne naklejki i zastanawiam sie czy odklejenie ich spowoduje ze lampy beda swiecic zgodnie z polskim kierunkiem jazdy .miał ktos takie lampy prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że chodzi o reflektory.Jeśli tak to angielskie z racji ruchu lewostronnego mają inną geometrię świecenia.Jak założysz to Ty i jadący z przeciwka niezawiele będziecie widzieli.Naklejki to tak jak plaster na syfka,nie wyleczy ale zakryje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek4589
Rozumiem ,że chodzi o reflektory.Jeśli tak to angielskie z racji ruchu lewostronnego mają inną geometrię świecenia.Jak założysz to Ty i jadący z przeciwka niezawiele będziecie widzieli.Naklejki to tak jak plaster na syfka,nie wyleczy ale zakryje :)

tak chodzi o reflektory z gładkim szkłem. lecz maja one naklejki tak jak by ktoś w anglii kupił te reflektory i nakleił te naklejki tak aby swieciły zgodnie z ruchem lewostronnym. Napisze jak zamontuje je mechanik i ocennie jak swieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...