Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

150km/h i wszystkie pieniądze (?)


Gość konradmatyja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konradmatyja

Jak szybko sie wasze Xy napędzają? Kuzyn który mi go sprowadził mówi, ze z niemiec lecial nonstop 170/h a wczoraj na trasie nie udalo mi sie przekroczyc 150. Spalil 8,5L/100km. Szczerze mowiac nie bardzo czuję zebym mial turbo. Zepsulo sie czy jak? Z niemiec ponoc lecial na lepszej ropie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko sie wasze Xy napędzają? Kuzyn który mi go sprowadził mówi, ze z niemiec lecial nonstop 170/h a wczoraj na trasie nie udalo mi sie przekroczyc 150. Spalil 8,5L/100km. Szczerze mowiac nie bardzo czuję zebym mial turbo. Zepsulo sie czy jak? Z niemiec ponoc lecial na lepszej ropie.

Jakbyś nie miał doładowanego silnika, to byś leciał max 110km/h :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być wina ropy. Niegdyś na niemieckim autostradzie i polskiej Pb95 wycisnęliśmy z Hyundaika Accenta 1.5 172km/h. Na niemieckiej Pb91 poszedł 186km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko sie wasze Xy napędzają? Kuzyn który mi go sprowadził mówi, ze z niemiec lecial nonstop 170/h a wczoraj na trasie nie udalo mi sie przekroczyc 150. Spalil 8,5L/100km. Szczerze mowiac nie bardzo czuję zebym mial turbo. Zepsulo sie czy jak? Z niemiec ponoc lecial na lepszej ropie.

 

A jakim silnikiem kolega pomykal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DziadekX

Witam!

 

Nie przesadzajmy z ta lepsza ropą ja swoim czy na zwykłej czy BP ultimate śmigam po 190km/h po auostradzie bez marudzenia.

Tylko na tej drugiej robie około 70kn więcej.

Silnik 2.2 dci 136KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert321

Mnie 2,2dci 2004r 136koni idzie 188km/h. Spalanie nie przekracza 8,8 litra. Dziwne bo myślałem że to będzie "pijak" a on jest "degustator" heheh.

Jak ci nie idzie to filtr paliwa, a w najgorszym razie to może być turbina, ale to byś czuł że ogóleni słabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Moim X złapałem 170-180 i nawet czułem, że była ochota na 190 tak jak koledzy piszą filtry ewentualnie sygnały od turbiny ale raczej nie. Na pewno paliwo nie ma tu aż takiego znaczenia (150 a 170 to nie wina jakości paliwa chyba że naprawdę nalałeś syfu mam na myśli 100 % bio niskiej jakości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam kolegów ja myślałem że 200km/h to normalne ale jak czytałem dane techniczne to 170-180 to max a ja pomykałem 200 i poza szumem i drganiami maski nieczułem tej prędkości mam t 30 2.2 2004 r miesiąc ale przy takiej prędkości to ciągnie z baku a tak to musi troche wypić masa + kształt mówi samo za siebie średnio do rezerwy robie 660 km a jak tankuje to 50 l wchodzi pozdrowienia i przyjemności z jazdy nie liczcie przyjemności z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Należy chyba filtry powymieniać. Moim X-em T-30 2,2 dCi 2006 ponad 190 jechałem.Bez problemu tylko wtedy spalił mi 12 L !!! Była to trasa z Łodzi do Częstochowy. Jakby ci padła turbina to nie wiem czy 100 byś osiągnął. Nie zdziw się, do mojego modelu filtr paliwa dostałem tylko w serwisie - 400 zł!!! Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na A1 - wg nawigacji 197km/h, na liczniku - wiadomo, nieco ponad 200. Jeszcze z 2 cm luzu pod pedałem było.

 

Wiesz, jeździłem i dieslami i benzynami, sugerujesz, że te 2cm luzu pod pedałem gazu to co to było, że jak byś docisnął to by 240km/h poszedł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość LaikManiek

Odnośnie prędkości:

Swoim T-30 2.0 benzyna bez problemu 175km/h - niemiecka autostrada, fakt można było więcej (trudno powiedzieć ile ale dało się wyczuć zapas mocy) ale na pokładzie rodzina i jakoś strach. Paliwko czy polskie czy niemieckie bez znaczenia.

 

Teraz w sprawie różnicy prędkości na GPS i na liczniku.

Koledzy ja mam stale 10km, na początku myślałem że licznik padł, ale po zatrzymaniu przez polską władzę wiem że to nawigacja zaniża równe 10km/h - koszt 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...