Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A33] Montaż radia - prosta sprawa :(


t0masz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie tylko że nie w Maxime i nie A33. Od początku seryjny magnetofon Clarion i zmieniarka leżą już w pokoju, jak ktoś chce to pw pisać. Tak na marginesie ślicznie grał. Śliczny Clarion 948 też leży w pokoju bo nie mogę go podłączyć. Fabryczna kostan na ISO w Krakowie nie osiągalna od ręki straciłem cały piątek żeby to kupić. Mało tego antenowa wtyczka to dopiero wynalazek. Duża okrągła z dwoma bolcami i masą idą od niej dwa kable. W RENOMOWANEJ krakowskiej firmie CAR AUDIO powiedzieli że pierwsze widzą taki wynalazek. Sterowanie z kierownicy też do zrobienia ale gość coś mierzyć chce bo tak też nie zrobi. A tak prosto miało być :). Nie lubie druciarstwa i nie chcę kroić kabli ISO kupię na niecie, ale co z anteną? Tego wynalazku nawet na allegro nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nigdy nie jest latwo ;) ale jak sie juz zrobi, to wtedy dopiero jest frajda :D

 

Sluchaj jesli chodzi o ta wtyczke antenowa, to czy Ty ja miales podlaczona do orginalnego radia ? Poszukaj czy nie ma innej anteny. U mnie w A32 byly dwie anteny, jedna standardowa a druga wlasnie ta z bolcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W maximie są dwie anteny z tego, co gdzieś wyczytałem, dlatego są dwa bolce w tym przedziwnym wtyku antenowym. Miałem ten sam problem, auto miało założoną wtyczkę zwykłą ISO, która wisiała obok radia. Pewnie ktoś kto go sprzedawał używał innego radia a przy odsprzedaży włożył oryginalnego Clariona ale wtyku już nie wymienił. Zrobiłem tak: rozebrałem radio i wyprowadziłem sobie zwykłe gniazdko ISO prosto z płyty głównej i podłączyłem antenę. Gra bardzo dobrze, nie trzeszczy, nie gubi fal, dobrze się dostraja. Acha, dwa antenowe przewody zwarłem ze sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...