Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Przekładka klimatronica


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam almere po lifcie rocznik 2004 i mam okzaje kupic cala deske z wyswietlaczem calym panelem srodkowym z klimatronic i odwdtarzaczem dvd z almery tez 2004 .Teraz mam deske maniualna klima i zastanawiam sie nad wymiana na klimatronica.Z tylu widzialem ze sa jakies wolne kostki umnie i zastanawiam sie czy wystarczy to podlaczyc wszystko czy trzeba jeszcze wymieniac nagrzewinice i cos dokupowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem climatronic ma jeszcze np oddzielny czujnik temperatury zewnętrznej (w pobliżu tego zwykłego - powinna Ci wisieć wolna kostka tam). Ile jeszcze takich różnych duperelek może brakować niestety nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik temp zewnatrzej mam bo mam temp na wyswietlczu w zegarach ale to chyba nie o ten chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w nissanie oczywiscie nic nie wiedza.W serwisie i tez nic nie wiedza jak oni nie wiedza to kto ma wiedziec??Dzwonilem jeszcze do innego serwisu maja poszukac w papierach jak to sie je,Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam almere po lifcie rocznik 2004 i mam okzaje kupic cala deske z wyswietlaczem calym panelem srodkowym z klimatronic i odwdtarzaczem dvd z almery tez 2004 .Teraz mam deske maniualna klima i zastanawiam sie nad wymiana na klimatronica.Z tylu widzialem ze sa jakies wolne kostki umnie i zastanawiam sie czy wystarczy to podlaczyc wszystko czy trzeba jeszcze wymieniac nagrzewinice i cos dokupowac??

 

Może być trochę problemów bo ztego co pamiętam wersje z climatronicem mają klapki w obudowie nagrzewnicy i parownika sterowane silnikami a nie linką.Do tego dochodzi instalacja elektryczna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...