Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] żarówki postojowe


MARTI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam zaczne od tego ze w opcji szukaj nic nie znalazłem

czy ktoś z forumowiczow wymianiał zarówki w p12 mam do wymiany postojowke wyglada to na zwykłą 5w bezcokołówke ale jak sie tam dobrac bo schowana jest praktycznie za błotnikiem. standardowe zólte zarowki brzydko wyglądają przy xenonie wiec wymieniam odrazu 2wie na błękitne osrama komplecik ponad 10zł normalne po 40gr wiec mam nadzieje ze to troche poswieci

 

Dodano: Wto 11 Mar, 2008 18:27

juz wszystko wiem straczylo sie lepiej przyjzec dostep dobry od skosu wchodzi zarowka stnadradowa 5w bezcokołowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi powiedziec jak przekreciles, czy tez wyjales te plastikowe patyki, co sie niby wyciaga, zeby zamienic zarowke?? Ja raz spedzilem 20 minut i misie nie udalo z zadnej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie biale dlugie patyczki plaskie wystają pod skosem za reflektorem ktore sa polaczone z oprawka zarowki w jedna calosc(madze zrobione bo palcami bez nich to by nie bylo szans sie dostac) chwytasz ktory i przekrecasz przeciwnie do wskazowek zegara i samo wyskakuje jeszcze tylko wysuwasz zaroweczke i wciskasz nowa.

ps te osramki blekitne ktore 2szt kosztuja ponad 10zł nie polecam swieca identycznie jak te zwykle za 40gr nawet troche blekitu a w tej cenie to by bylo prawie 30szt takich zwyklych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam nie bardzo pamietam jakiej byly firmy kupilem pierwsze lepsze w sklepie z tuningem nie sa to jakies orygnialne typu osram philips montaz bez problemu jak cos wiecej mi sie przypomni to napisze

 

[ Dodano: Sob 22 Mar, 2008 20:49 ]

Wlasnie znalazlem te zarowki led ktore mam i z tego samego sklepu kupowalem

 

http://www.rallycarart.bazarek.pl/opis/117202/opis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no diody fajny efekt dają 5.6 pln były w norauto ale na allegro jest ich od groma

A wymienialiście postojówki w p12 dci tam to dopiero jest dostęp można niezle łapy pokaleczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w warsztacie postojówki diodowe podobno najmocniejsze jakie są i nawet były do okoła uzebrowane tzn mialy radiator po 13zł a swiecą jak ksenon nawet roszke jasniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aurelius

... a jeśli chodzi o te diody ze światłem niebieskim, to nie orientujecie się, czy drogówka się czasem nie przychrzania do takiej kombinacji? I czy w ogóle fajny jest efekt z niebieskimi diodami przy ksenonie, czy raczej to taki odpust?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw przymierzalem nibieskie bardzo mocno niebieskie i są straszliwie przypałowe odrazu by chaltowali i nie tylko drogówka a te co teraz mam swieca jak ksenon napewno sie do nich nie przyczepią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pieski lubią sie czepiać a z niebieskimi diodami dajesz im dodatkowe powody ogólnie niebieski wygląda festyniarsko bo masz je osobno jak by były w lampach przy mijania to fajny efekt A tak to radze biały chłodny kozacko dają i na pare lat masz spokój z wymianą żarówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem w mojej Primerce (1,9 dci) diodowe postojówki ale po jakimś czasie zaczęły się zachowywać jak stroboskopy.. Albo mrugały obydwie, albo tylko jedna, albo w ogóle nie świeciły.. :/ W ASO powiedzieli, że to przez to, że są te diodówki.. bo w Primce jest jakaś instalacja "Kejnsowska(?)" czy jakoś tak :D no i jakieś tam są inne napięcia i to powoduje, że one się tak dziwnie zachowują.. i teraz mam zwykłe :/ Czy u Was działo się może podobnie?

 

[ Dodano: Wto 25 Mar, 2008 18:00 ]

Też miałem w mojej Primerce (1,9 dci) diodowe postojówki ale po jakimś czasie zaczęły się zachowywać jak stroboskopy.. Albo mrugały obydwie, albo tylko jedna, albo w ogóle nie świeciły.. :/ W ASO powiedzieli, że to przez to, że są te diodówki.. bo w Primce jest jakaś instalacja "Kejnsowska(?)" czy jakoś tak :D no i jakieś tam są inne napięcia i to powoduje, że one się tak dziwnie zachowują.. i teraz mam zwykłe :/ Czy u Was działo się może podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

CZy ktoś mółby poradzić w jaki sposób wymienić postojówkę w przednim reflektorze od strony kierowcy w P12? Tam w ogóle nie ma dojścia. Czy trzeba wyciągać np. akumulator lub zbiornik od płynu chłodzacego? czy mozna to wymienić samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie takie diodowe w P11 i nie dość że się policja czepiała to na przeglądzie nie chcieli mi podbić dowodu ze względu na te festyniarskie żaróweczki i tak jak wspomniano już wcześniej raz świeciły raz nie jak im się podobało raz jaśniej raz ciemniej szczerze odradzam jeden wielki kicz i jeszcze można mandat dostać ja swoje mam wyjęte na zlocie mogę je komuś ofiarować za pifko :D

:one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...