Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dość krytyczne podsumowanie Pathfindera.


Gość mamaromana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamaromana

Jestem zainteresowany tym autem i szukam ifno na jego temat,i trafiłem na to.Stąd moje pytanie,czy faktycznie jest tak zle,może gostek trafił na kiepski egzemplarz.

 

http://www.autocentrum.pl/go/28__Ocen_swoj..._12__1__10.html

 

I jeszcze chciałem zapytać o auta ze stanów,o jakość Nissana,czy jest taka sama jak aut robionych na europe.Bo np:Subaru impreza na stany jest strasznie kiepska,podobno sie sypie,Bmw w wersji M power ma mniejszą moc o około 40KM do wersji z europy,a jak jest z Nissanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trafił na koopę.

 

Co do USA to wypadałoby sprawdzić gdzie produkują Pathy na ichni rynek. Te z Hiszpanii to masakra, może nissan troszkę lepsze robi na USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość piotr_nawrocki
Chyba trafił na koopę.

 

Co do USA to wypadałoby sprawdzić gdzie produkują Pathy na ichni rynek. Te z Hiszpanii to masakra, może nissan troszkę lepsze robi na USA.

 

MIejsce produkcji można sprawdzić po VINie, ale z tego co wiem na rynek USA Pathy sa robione w Japonii.

pozdr piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sa pathy robione na usa w kanadzie usa i meksyku te z meksyku to ponoc zlomy ja mam z kanady i jak narazie jest ok jedyne co mozna zazucic to slaba jakosc plastikow. wiem ze z kanady to vin zaczyna sie na 5,7,9 reszty nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...