Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Opadnięte drzwi - Almera 200r.


Gość root78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z opadniętymi drzwiami w Nissanie Almera z 2000r. Drzwi uderzają o próg podczas zamykania, a poprzedni właściciel się tym nie przejmował. Jak się to "coś" reguluje?

root78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje rugelowałem już chyba 2 razy w lokalnym ASO. W moim przypadku było to za przysłowiowe "dziekuje". Zajmuje im to 1 minutę na drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem almerkę 3D, drzwi obwisły też obcierały o próg. Jak sprzedawałem przyjechał kupiec z jakimś swoim blacharzem, patrze co on robi a on otwarł całkiem szybę, potem ramieniem podniósł drzwi z całej siły, aż całą alme uniosło, myślałem że urwie drzwi, po tym zabiegu spróbował, jakież było moje zdziwienie drzwi się zamykały bez przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko dlaczego obwisły?

najczęściej wyciera się sworzeń w zawiasie bo material gówniany. można podnieśc cały zawias (2) ale luz pozostanie, najlepiej zdjąć drzwi ale najpierw blotnik i zdemontować zawiasy, wybić sworznie i wytoczyć pasowne z dobrego matriału wbić i złożyć do kupy , przerabiane kilka razy z bardzo dobrym skutkiem :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariuszz

Mam to samo!

Albo wyrabia sie sforzeń albo oczko w zawiasie? ?

Najlepszy sposób to wybić sforznie zdjąć drzwi, nawiercić większe otwory wbić większe sforznie i po sprawie.

Koszt operacji u mechanika (+-) 100 Pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tam ludzie nie wiedzą że ślusarz może zarobić. nowe zawiasy to każdy debil wsadzi. ci chłopcy niestety nie mają takich doświadczeń oni mają doświadczenie w chodzeniu do magazynu po nowe. radzę jak potrafię a to akurat......... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariuszz

walut z wielkim szacunkiem popieram twoją wypowiedź!!!

Taka prawda serwis Nissana to ceny wyje.. w kosmos i robota na sztukę!Że nie wspomnę że ich diagnoza jest baaaaaardzo na wyrost!!!

Apropo mechanika który zrobi opuszczone drzwi za cenę którą pisałem zapraszam na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...