Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Swiatla mijania w angliku


Gość nizinsky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nizinsky

W lipcu wybieram sie do Polski samochodem angielskim.Trapi mnie sprawa swiatel.Czy ktos ma pomysl jak tu ludziom nie swiecic po oczach jadac w nocy? :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu wybieram sie do Polski samochodem angielskim.Trapi mnie sprawa swiatel.Czy ktos ma pomysl jak tu ludziom nie swiecic po oczach jadac w nocy? :zdziw:

 

No to mamy podobny problem ;)

 

Z tym, że ja jeszcze rozważam taką możliwość.

Słyszałem i nawet widziałem na kilku autach naklejki na reflektorach blokujących tę wiązkę światła, która może oślepiać jadących z naprzeciwka "pod prąd" ;) . Sam nie raz miałęm tę nieprzyjemność zostać z lekka oślepionym przez auto z kontynentu. Wiem, jak to wkurza i chciałbym tego nie robić innym użytkownikom dróg.

Nie pytałem się jeszcze w tutejszych sklepach moto o taki wynalazek. Może ewentualnie coś na allegro by się znalazło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedziecie sie przeprawiac promem to w sklepie na promie mozna sie zaopatrzyc w takie naklejki, koszt chyba cos 8 funtow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedziecie sie przeprawiac promem to w sklepie na promie mozna sie zaopatrzyc w takie naklejki, koszt chyba cos 8 funtow :D

 

Spoko :) Nie wiedziałem. A są to uniwersalne lepki czy kupuje się pod dany reflektor/model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa uniwersalne, w opakowaniu powinna byc instrukcja w jakim modelu jak przykleic, przynajmniej u mnie tak bylo jak je kupowalem, ale leza w schowku nie przyklejone, poprostu obnizylem swiatla i tak jezdze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...