Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kontrolka świateł przeciwgielnych


eszi

Rekomendowane odpowiedzi

Po włączeniu świateł przeciwgielnych przednich i tylnich, robi mi sie "dyskoteka" z tyłu auta słabym światłem świecą światła cofania, a przecimielne z tyłu w ogóle nie świeci. Po włączeniu biegu wstecznego na wyłączonych światłach zapala sie kontrolka przeciwmgielnych, po wyjeciu żarówki z lampy przeciwmgielnej problem znika, gdzie tkwi przyczyna.Wszystkie żarówki ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to gdzie - w stykach lampy tylnej. Rozebrać ile się da i doczyścić styki i wyeliminować przebicia. Pomocny może być środek do kopułek (że tak go nazwę nie podając nazwy) - jakiś pochłaniacz wilgoci i odrdzewiacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęstrzą przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak masy ,kolega ma rację tylko czyszczenie i konserwacja styków odp. środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to gdzie - w stykach lampy tylnej. Rozebrać ile się da i doczyścić styki i wyeliminować przebicia. Pomocny może być środek do kopułek (że tak go nazwę nie podając nazwy) - jakiś pochłaniacz wilgoci i odrdzewiacz...
Może i racja, bo pod spojler dostaje mi sie woda, gdyż środkiem mam nieszczelny spojler. Pewnie Elektrosol pomoże. Jak to podziała dam +! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także stawiam na masę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi, rozbieraj tylne lampy i czyść styki zarówno w lampie (oprawki żarówek też) jak i kostki wtyczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...