Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] W mojej Almerce N15 nie podświetla się lewa strona zeg


Gość 86Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 86Mateusz

W mojej Almerce N15 nie podświetla się lewa strona zegarów i nie zapala się kontrolka paliwa. Nie jest to na pewno wina żaróweczek . Czytałem wiele postów na ten temat lecz nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Pomórzcie bo zaczyna mnie to denerwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Almerce N15 nie podświetla się lewa strona zegarów i nie zapala się kontrolka paliwa. Nie jest to na pewno wina żaróweczek . Czytałem wiele postów na ten temat lecz nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Pomórzcie bo zaczyna mnie to denerwować

 

Raczej wina żarówki, bo wszystkie podświetlające w zegarach zasilane są przecież razem. Napięcie dochodzi ścieżką na tej sztywnej folii kolejno do wszystkich żarówek.

 

U mnie kontrolka paliwa zapala się dopiero jak wskazówka leży jakiś czas na zerze, więc może nie doszedłeś do tego momentu.

 

Wyjmij zegary, to szyba robota i zobaczysz co z tymi żaróweczkami. Wymiana jest szybka (30minut) i łatwa. Gdybyś wymieniał żarówki, to zwróć uwagę, że oryginalne w zegarach są nie na 12V, ale na 14V i być może dla tego długo działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj sie dowiedziałem ze nie działa mi kontrolka od poziomu płynu w zbiorniczku spryskiwaczy(brakło płynu) chciałem to naprawić :diabel2: w typowy sposób uderzając delikatnie z góry w deskę :> iiiiii zgasła jedna żarówka od podświetlenia zegarów :D teraz na pewno będę rozbierał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ;]

podepne sie :D

 

panel srodkowy ma jedno zasilanie ?

 

bo na panelu mnie sie swieca tylko przeciwmglowe i ogrzewanie tylnej szyby :?:

 

Każdy klawisz ma swoją żaróweczkę i mogła się przepalić, jak to żarówka. Polecam zmiane żarówek w klawiszach na małe 3mm LEDy, świeci jaśniej i dużo ładniej dowolnym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...