Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Słabiej swiecąca prawa lampa


Gość Szymcio

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu prawa lampa świeci mi znacznie słabiej. Wymieniłem żarówki, kostki ale dalej tak samo. Wydaje mi się że do wina tego że jak wlewam płyn do spryskiwaczy to zawsze mi się wylewał w pobliże kabli. Pytanie: jak wymienić kable od żarówki prawej(zależy mi żeby wymienić jak najwięcej na długości)? Może ktoś wytłumaczyć to tak żebym sobie poradził.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym nie pomyślałem tylko jak to mam sprawdzić i poprawić?

 

[ Dodano: Pon 17 Mar, 2008 13:57 ]

Czy masa od lamp jest przykręcona dokładnie za prawą przednią lampą pod zbiornikiem od płynu do chłodnicy?

Przewody które są tam wpięte są strasznie zaśniedziałe i to pewnie przez to że rozlewał mi się tam płyn do spryskiwaczy, ale jak wykręcę tamtą masę to światła i tak się świecą. Może gdzieś indziej podpięta jest masa od lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żarówki wymieniłem po raz kolejny, styki w masie za prawą i lewą lampą wyczyszczone elektrosolem ale dalej prawa świeci znacznie słabiej :/ co jeszcze mogę sprawdzić? Wymieniać całych styków od masy się nie opłaca chyba... kostki mam nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie same reflektory? może odbyśnik jest do kitu jak nieorginalny to lipa pozatym matowieją z czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...