Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaz auto alarmu do mojej primerki


Gość Majki_Wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majki_Wawa

Witam

 

Postanowilem do swojego nismoka zamontowac auto alarm.Zalezy mi na tym aby sterowanie wszystkiego odbywalo sie z jednego pilota tj.sterowanie alarmu,oryginalnego immobilizera i centralnego zamka.Dowiadywalem sie troche w cenach i markach.Poradzcie cos co mozna zamontowac,nie zbankrutowac i miec dobry alarm.Jakie marki?SEO perfect?exus? ja sie nie znam.

 

moze ktos z Was ma jakies namiary w Warszawie na dobrą fiirme lub sam zaklada alrmy,bede bardzo wdzieczny za porady i przykladowe ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWL i wszystko jasne :D uderz do niego on się tym zajmuje doradzi i w miarę możliwości czasowych przeprowadzi montaż :) Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Witam

 

Postanowilem do swojego nismoka zamontowac auto alarm.Zalezy mi na tym aby sterowanie wszystkiego odbywalo sie z jednego pilota tj.sterowanie alarmu,oryginalnego immobilizera i centralnego zamka.Dowiadywalem sie troche w cenach i markach.Poradzcie cos co mozna zamontowac,nie zbankrutowac i miec dobry alarm.Jakie marki?SEO perfect?exus? ja sie nie znam.

 

moze ktos z Was ma jakies namiary w Warszawie na dobrą fiirme lub sam zaklada alrmy,bede bardzo wdzieczny za porady i przykladowe ceny

ja robilem u naszego kolegi Wiesiek_Almera, polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnego immobilizera

Oryginalny immo masz w kluczyku a nie w zadnym pilocie.

Centralny juz masz czy dodatkowy montaz ?

Jesli z montazem silownikow centralnego to takie ceny sa.

A co do czasu to u mnie terminy odlegle niestety.

malin_f1 cos o tym wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki_Wawa

Immo w kluczyku? ja musze dusic pilota zeby immo odblokowalo sie(lukas) tym samym przyciskiem co otwieranie centralnego zamka.Centralny zamek juz mam,tez oryginalny.Nie musze uzywac oryginalnego pilota,moze byc inny,oby sterowal immo i centralnym na raz w celu braku koniecznosci noszenia dwoch pilotów.

Wiec,jaka cena lub co kupic i zamontowac? predator?seo perfect? help!

 

odlegle terminy tzn.?? bo ja i tak musze uzbierac kase,a zeby uzbierac to musze wiedziec ile .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo masz w kluczyku, a pewnie myslisz ze jak otwierasz/zamykasz z oryginalnego pilota auto to immo zalaczasz/wylaczasz.

Zrob test i zamknij auto jak mowisz z pilota i sprobuj odpalic silnik.

A teraz w roli dodatkowych pytan.

Na 90% moznaby zrobic ze alarm zalacza sie jak zamykasz aktualnym pilotem auto.

W dobrym stanie masz ten pilot/piloty ?

Bo jesli juz potrafia odmowic posluszenstwa to radzilbym zalozyc alarm z pilotami nowymi, ten stary pilot/y odlozyc do szafy.

Alarmy montuje najczesciej Silicona ale posiadam aktualnie SEO.

Jesli masz centralny to montaz alarmu z syrena z wlasnym zasilaniem, czujnikami ultradzw. i podpieciem pod c.z. to u mnie koszt w okolicach 550zł.

Termin blizej mi nieznany ale czas zalozenia na spokojnie 5 godzinek, najlepiej w weekendy, bo w tygodniu mam grubsze roboty i wyjezdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki_Wawa

Jak zamkne auto z wewnatrz pilotem to nie odpale samochodu,kreci rozrusznikiem ale nie odpala.Jak wcisne otwarcie zamków w pilocie to lampka immo gaśnie i moge odpalic samochod.Zatem moje pytanie brzmi,czy da sie tak zrobic aby pilot od alarmu rozbrajal wszystko(czyli otwieral/zamykal zamki,zwalnial.zalaczal immo i oczywiscie sterowal alarmem)?

Chodzi mi tylko o to zeby nie nosic dwoch pilotow,a czy to bedzie moj oryginal czy pilot od alarmu,nie ma dla mnie znaczenia.Silicon lepszy czy SEO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robilem takiej opcji, ale ten twoj immo pewnie jest jakis zewnetrzny Nissana albo pozniej domontowany, skoro sterowany jest pilotem (rozumiem ze oryginalnym).

Trzeba by poprostu znalezc "go" i sprawdzic jakimi impulsami jest sterowany.

Ogolnie w skrocie mowiac z technicznego punktu widzenia jest to do zrobienia, ale dla pewnosci niech ktos sie wypowie jak mial stycznosc z ta sprawa, albo poprostu trzeba sprawdzic.

Niestety dorywczo na to sprawdzenie nie mam czasu, szczegolnie w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki_Wawa

imoo jest w pilocie firmy Lucas i był montowany do nissana oryginalnie.Taki sam pilot ma moj brat w suniaczu.Zapewne jest opcja taka aby ten oryginalny pilot sterowal alarmem i tym co obecnie?tylko czy zatem odwrotnie,pilotem od alarmu da sie to tak sterować,eh.Musze zatem gdzies pojechac z tym zeby jakis specjalista mi to sprawdzil,no chyba ze ktos z forumowiczow wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...