Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] glowica pomocy :((


Gość dzierzb

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny raz mam problem z glowica w swoijej almerze CD20 1999 caly czas cieknie z pod niej. Mechanik mowi ze nic jej nie jest ale powiedzial mi ze wstawil mi glowice od Bluebirda bo nie mogl dostac od almery czy ktos moze wie czy tak moze byc. Niemoge nic na ten temat znalesc, w nissanie nie potrafia odpowiedziec mowia ze musieli by miec glowice obok sisbie. Nie wiem czy mam pojechac do mechanika i mu powiedziec ze jest mi winien kase za naprawe czy tez kolejny raz sie wykpi i powie ze tak jest dobrze. Samochod jest mojej dzieczyny i o na ma juz dosc bo mechaik ciagle jej cos wciskal ze tak jest dobrze.

i jeszcze jedno powiedzial ze przestawic rozrzad o jeden zab bo inaczej to wszystko nie pasowalo co prawda powiedzial to odpidero jak inny mechanik zdjol to wszystko i powiedzial ze to jest do d*py.

 

Bede wdzieczny za szybka rade w sparwie glowicy czy mozna taka zalozyc i czy ktos tego probowal czy tez mam sie juz gotowac do negocjacji na temat zwrotu kasy (a malo to wszystko nie kosztowalo)

 

[ Dodano: Sro 19 Mar, 2008 00:07 ]

mam jeszcze jedna prosbe czy ktos wie gdzie na glowicy moge znalesc jej numery podali mi w serwisie jakie maja byc ale niezbyt wiedza gdzie ich szukac :) Czy ktos z was moze sprawdzal cos takiego bede wdzieczy na informacje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze ciężko będzie komukolwiek stwierdzić czy można tak głowicę przełożyć, jednak jeśli w grę wchodziło przestawianie rozrządu to cala sprawa wydaje sie dość podejrzana. Myślę, że jeśli zapłaciłeś za to niemałe pieniądze to masz prawo wymagać żeby to było zrobione dobrze - zwłaszcza ze usterki (cieknącego oleju) nie usunięto.

 

Ja bym walczył o swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak zrobie juz wiem co to za glowica troche mnie to kosztowalo czasu i kasy i prszenia sie w nissanie.

Ale tam na szczescie byli w porzadku i panowie mechanicy ja obejrzeli i cos okazalo sie za ta glowica to jest od starych modeli nissana tak przed rokiem 90 :)) ma inne ustawienie wtryskow jakas listwe (nie znam sie na tym :)) inaczej rozlozone kanly olejowe i inne srednice cylindrow w tych fi]urach bylo a jej oznaczenie to J53 R2 ponoc w polsce nie bylo takich wiec nie wiem skad oni to wzieli :)

Tak czy siak chce teraz odzyskac kase co prawda pan mechanik nie odbiera telefonow ale nie podaruje :))

A teraz szukam nowej glowicy do mechanicznej pompy paliwa do CD-20E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie mów mechanik bo szmba perfumerią sie nie nazywa

To jakiś partacz kretyn i idiota sprawe do sądu powinieneś skierować i nowego silnika oraz zwrotu kosztów własnych za czas stres paliwo itp. zarządać bo jak ci inną głowice wcisnoł to nie wiadomo co przy bloku spierd....... i jakie przeróbki żeby głowica mu weszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...