Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

60 000 tys i .... serwis ..


Gość Ptasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeglądzie 30 tys. dopatrzyli się luzów na łożyskach. Facet powiedział, żę to element razem z półosiami i kazał przyjechać na inny termin. Wymiana trwała ok 4 godz. wydaje mi się, że dosyć szybko i zastanawiałem się, czy nie trafiły do innego samochodu... Pytałem się czy już mieli takie przypadki i podobno były. Dziwna sprawa bo na pace wożę max 200 kg. i czy tak co 30tys. mam mieć taką akcję? hmmm Zobaczymy za pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbierajac swifta zapytalem czy wymiana pompy itp. naprawy sa odnotowywane ... i odpowiedz byla jednoznaczna ... TAK.... i nie tylko u jednego dealera ..ale rowniez w systemie ogolnopolskim ...a moze i europejskim ... gdyz przy kazdej wizycie mozliwe jest sprawdzenie co i jak .. bylo wymieniane .. wiec ja sie pytam ..

po jakiego h...j nam ksiazki serwisowe .. ? ( nie bym mial cos przeciwko komputerom .. tylko po co to wozic .. )

 

 

P.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptasko ... ale chcialem zauwazyc ze to drugi Twoj TD i poprzedni tez cos kolo 60kkm mial zonga z pompka ... wiec moze to jednak wina paliwa w Norge ? moze te silniki na rynku PL sa przystosowane do 50% zawartosci wody w paliwie :-)

 

poza tym sytuacja mniej wiecej podobna ... tak jak poprzednio problem z pompka wystapil w rezultacie pewnych wydarzen ... no wiesz ... akcja->reakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zmienic cpn .... pompy niesiadaja w trzech furach z rzedu z powodu dobrej jakosci paliwa albo z powodu wadliwego egzemplarza auta .. no chyba chłopie ze masz takiego pecha ze trzeci raz kupujesz wadliwe auto z rzedu ( cud poprostu )... ja zrezygnowałem z orlenu po zajechaniu octavi mojej dziewczyny ( kochała wprost orlen i tam jej lałem jak jezdziłem tdi )

teraz oboje ;lejemy ultimate diesel na B(e)P-ie ale moje auta (czwarty diesel w mojej karierze ) chodza bez wad pomp, silników itd itp ( a wierzcie mi ze jako młodzieniec potrafie katowac diesla )

 

pozdrawiem i tylko wyrarzam zdanie ... nie bijcie zaraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiek .. przeczytaj sobie fragment w ktorym napisalem ... 80% tankowan to norge, germany i szwecja ... a w polsce to BP + orlen czyli na orlen wypada ok 10 % ... ( tylko ultimate i tylko verwa ... )

 

a szczesciazem jestem nie powiem .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...