Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] proszę o pomoc mam problem z odpalaniem almery


Gość docent74

Rekomendowane odpowiedzi

Gość docent74

OD KILKU DNI JESTEM POSIADACZEM ALMERY N16 2.2 TD ROCZNIK 2001 CZY SZCZęśLIWYM NIE WIEM PONIEWAż JUZ PODCZAS KUPOWANIA AUTKA PROBLEM WYSTAPIL PRZY ODPALANIU,MIANOWICE PO ZGAśNIęCIU KONTROLEK PRZEKRECAM KLUCZYK SAMOCHóD STACYJKA ZACZYNA KRęCIC LECZ NIE ODPALA,DOPIERO PO LEKKIM DODANIU GAZU SAMOCHóD PRAWIDłOWO PALI,SPRZEDAWCA NAJPIERW TLUMACZYL ZE BYC MOZE JEST TO WINA BRAKU PALIWA CO TEZ TAK MYSLALEM NA POCZATKU,POZNIEJ MYSLALEM ZE JEST TO WINA IMMOBILAIZERA,LECZ DZIEJE SIE TAK NIE ZA KAZDYM RAZEM NAJCZęSCIEJ GDY JEST SAMOCHóD ZIMNY BARDZO PROSZE O POMOC GDYZ BOJE SIE ZE JEST TO TO NAJGORSZE CZYLI POMPA A JAK PISALEM DOPIERO CO NABYLEM TO AUTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w trakcie jazdy juz auto chodzi normalnie?

 

pod maska na przewodach paliwowych powinienies miec taka pomkpe - czy jak nia troszke podpompujesz nie odpala lepiej? To by sugerowalo nieszczelnosc przewodow paliwowych - dosc popularna rzecz :)

 

i druga sprawa to sprawdzenie swiec zarowych - one tez moga powodowac problemy z odpalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość docent74

tak,silniczek prawidłowo pracuje,równo,nie ma raczej problemów podczas jazdy,reszte sprawdze po pracy,bardzo dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakiś taki podobny problem i był błąd podgrzewacza płynu chłodniczego komputer napięcia sterującego na przekaźnik nie dawał ale klijęt zrezygnował z dalszej weryfikacji więc nic więcej nie powiem Ale to co koledzy mówią wcześniej to jest bardziej prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...