Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Uszkodzona szpilka


Gość logis

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem forum i znalazłem kilka postów o szpilkach,jednak dla pewności proszę o info czy szpilkę przedniego kola w N16 można wymienić bez ściągania piasty.Moją właśnie mi załatwił wulkanizator kluczem pneumatycznym. :zly: Za odpowiedzi dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, jest specjalne wgłębienie w pewnym punkcie obrotu ,że można ją wybić. Powodzenia

 

Dzięki.Czeka mnie walka.A tak przy okazji,niektórych wulkanizatorów powinno sie jakoś przeszkolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja wymieniałem i poszło bez problemu. użyłem wd40 i nawet się nie namęczyłem. całość zajęła mi ok.10minut i autko stało juz na kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą ktoś wie gdzie poza ASO można dorwać szpileczki do N16? Szukam na Intercars ale albo ślepy jestem albo nima :-D

 

Nie wiem czy warto szukać.Za japońskie w ASO dałem 9pln/szt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Spulchniator

hehe a ja się bałem że sobie życzą stówę od szpilki (jakoś mi się tak skojarzyło, że skoro plastiki pod zawieszenie 1200 PLN to czemu by nie śrubę za 100. :-) to jutro dzwonię do Odyszejków może będą mieć ze 2 szpileczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy przy tylnym kole też można bez problemów pozbyc sie uszkodzonej szpilki? Gdzie w Krakowie polecacie mi wymiane? Mi dzisiaj szpilke załatwił wulkanizator pneumatycznym - omijajcie w Krakowie wulkanizacje przy ul. Olszańskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...