Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Problem z podświetleniem


Gość Amigo85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nie wiem czemu ale zgasło mi całe podświetlenie deski rozdzielczej jak i podświetlenie od ogrzewania oraz nie mogę już regulować wysokości świateł reszta elektryki działa nawet napis AUTO do sterowania szybami się świeci, sprawdziłem bezpieczniki te obok kierownicy wszystkie są dobre, myślałem że to wina radia które 30min wcześniej podłączyłem ale nawet jego odpięcie nie dało rezultatów :( i teraz jestem w kropce.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest jeden przewód który "wygląda" jak masa, dopiero po przekręceniu stacyjki pojawia sie na nim prąd, nie podłączyłeś przypadkiem pod niego masy z radia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest jeden przewód który "wygląda" jak masa, dopiero po przekręceniu stacyjki pojawia sie na nim prąd, nie podłączyłeś przypadkiem pod niego masy z radia??

O kurde rzeczywiście :zdziw: dzięki sprawdzę to :D

A gdzie mam podpiąć ten kabel :?: Nie wiem czy też tak macie ale u mnie światła zapala się bez kluczyka i wystarczy nawet włączyć postojowe i mam całą deskę podświetloną tak więc nie wiem co ma do tego stacyjka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mam podpiąć ten kabel :?:

mówisz o tym o którym ja ci pisałem?? jak tak to chyba do radia zasilanie po stacyjce (będzie ci radyjko działać dopiero po przekręceniu kluczyka) co do świateł i podświetlenia to tak już almera ma, możesz włączyć światła bez kluczyka, nawet jak naciśniesz na hamulec to ci sie "stop" zapali :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się nie zrozumieliśmy :) W takim razie radyjko mam dobrze podłączone bo właśnie działa mi dopiero po przekręceniu kluczyka. W takim razie to musi być coś innego. Zapomniałem dodać że na początku radio przygasało jak wziąłem głośniej i dwa razy się samo wyłączyło jednak po zmianie płyty wszystko było ok :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie wiem czy też tak macie ale u mnie światła zapala się bez kluczyka i wystarczy nawet włączyć postojowe i mam całą deskę podświetloną

 

Ten typ tak ma.

 

Jak pierwszy raz podłączyłem radio wywaliłem bezpieczniki pod maska ( chyba 10 A ) cała sprawa polegała na złym MINUSIE - tak :!: nie plus u mnie zawinił a minus do tej pory nie wiem dlaczego tak jest. Wyprowadziłem osobna masę i plus - po problemie. Chciałem mieć radio podpięte na stałe działające zawsze. Tak samo podłączyłem CBradio. od ponad półtora roku wszystko działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki '08Yaroo i klajgus mieliście racje z tą masą :597: :one: dziękuje wam obu ale niestety tylko raz mogę kliknąć "pomógł" bardziej mi to wytłumaczył

'08Yaroo i to on ma plusa:) ale dziękuje wszystkim :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;] Jestem nowy i mam do was takie pytanie związene z podświetleniem tablicy. Otórz jak włacza krótkie swiatła to m zadna kontrolka nie swieci a jak przełącze na długi to mi pokazuje. I moje pytanie brzmi: Czy to jest wina spalonej żaróweczki czy tak powinno byc?? Bede wdzieczny za odpowiedz :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...