Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co to za kostka, bezpiecznik???


Gość gringo89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gringo89

Witam wszystkich

Jestem nowym uzytkownikiem tego forum jak i posiadaczem od niedawna Nissana 100NX...

Mam pytanie odnosnie tego czegos co jest zaznaczone na zdjeciach... co to jest i czemu takie spalone???

 

P1070899.jpg

P1070898.jpg

P1070897.jpg

 

Zaznacze tylko ze w samochodzie nie mam problemow z elektryka, wszystko dziala oprocz regulatora dmuchawy co staralem sie naprawic lecz nie udalo mi sie, ale to tak na marginesie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to jak przekaźnik ale w podobnych obudowach montowane też były diody.

 

ale równie dobrze moze to być wolna kostka zaślepiona tym nadtopionym plastikeim :P rozbierałeś to może ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest kostka do automatycznej skrzyni begów. U mnie też są takie niewykorzystane np do wycieraczek na lampy, podgrzewanych foteli czy też klimy. Do automatu również:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gringo89

nie nierozbieralem tego bo wszystko dziala, ale sie troche przestraszylem czemu to jest nadpalone i wolalem tu pokazac, ale skoro nikt zabardzo nie wie co to jest to pewnie nie ma sie czym przejmowac... :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gringo89 ja obstaje przy tym że jest to kostka do automatycznej skrzyni biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

nie wiem co to za kostka ale kumpel ostatnio miał mały pozarek... (w sannym 1.6)

na szczeście nie grożne i teraz tak kostka u niego wygląda podobnie

skrzynie miał manualną także to nie od skrzyń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...