Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Valeo XTRM


krzycho59
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Załozyłem wycieraczki jak w temacie i mam mały problem, a mianowicie krótsza chodzi O.K. natomiast dłuższa (65 cm) zostawia w srodku ślad niewytartej wody( jak wraca do spoczynku w przeciwnym kierunku idzie dobrze). Próbowałem ustawiać ( tj. zmieniając kat pióra do szyby) podginając ramie ale ze skutkiem średnim. Przy duzym podgięciu ściera O.K. ale podskakuje i hałasuje jak szyba jest tylko lekko wilgotna ( przy włączonym czujniku deszczu jest to denerwujące- parę kropel i wycieraczka chodzi). Czy ktos zakladał z Was takie pióra ? Może ktoś miał takie problemy i sobie jakos poradził? Może coś podpowiecie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pióra od października i jest OK, ciche i dokładne a miały sporo okazji do pracy, więc może to wina tego konkretnego pióra lub płynu do spryskiwaczy

 

ale pamiętam że początkowo też byłem zawiedziony dokładnością, po prostu poczekaj trochę muszą się ułożyć

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!

 

Równiez radziłbym poczekać,mam takie w swojej P10 :D i jest ok.Mam je od lata zeszlego roku bodajże.

 

Lepiej nie kombinuj z podginaniem bo to raczej niewiele da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sofaboss

Witam!

 

Ja równiez mam takie ale u mnie wszystko chodzi poprawnie.... nom moze chodziło bo juz widze ze nie zbieraja tak jak powinny ale mam je juz 2 lata.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniacie wycieraczki to proponuję pierw dokładnie odtłuścić szybkę przednią zakładamy nowe wycieraczki i lejemy dobry płyn do spryskiwacza jak stare juz srednio sobie radza to bierzemy pod cieplą wodę i myjemy dokładnie.Valeo są ok na pierwszy montaz zakładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem Primery DTi (P12) 11/02 r. mam pytanie apropos wycieraczek, chciałem sobie wymienić na nowe elastyczne pióra, byłem ostatnio w sklepie i nie mogłem znalezc konkretnego modelu wycieraczek do mojego samchodu. Szukałem w piórach Valeo, moze ktos mi podać oznaczenia wyieraczek (od kierowcy i pasazera) które miałbym kupić, ew. wymiary??? Moze są jakies jeszcze firmy produkujące takie wycieraczki do tego modelu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marcu napisałem że piórka są KO, teraz dementuje tę opinię, są do d..y, jak na tę cene wypadałoby aby jeden sezon polatały dobrze, nie narobiły się zbyt wiele a już żółty znaczek wyłazi co oznacza że powinny zostać wymienione, zaczeły mazać i robią "rysy" NIE POLECAM VALEO XTRM są nietrwałe, zwykłe "silencery" chodziły dwa sezony i było bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...