Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 Pytanie o alarm. Mruganie awaryjnych


Gość Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam takie pytanie czy ktoś z was spotkał sie z Takim problemem przy alarmie kupionym z allegro ze wszystko chodzi elegancko tylko że jak są drzwi otwarte to mrugaja mi kierunki tak jak by mi przypominał o zamknieciu drzwi. Ktoś wie jak to obejśc może ktoś już zmierzył sie z podobnym probleme..

 

 

Pozdrawiam Spec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co musisz napisać coś więcej na temat tego alarmu np. Jaki to model. Bo jest wiele alarmów na allegro. Druga sprawa czy na pewno dobrze podłączyłeś kabelki do kierunków. w dziale Sunny i "Zrób to sam" Jest napisane jak podłączyć co prawda centralny zamek z alarmem ale coś na pewno Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to dam Ci namiary na kumpla co sie w alarmy bawi, podjedziesz i moze Ci pomoze. A na pewno nie wydlubie ostatniej kasy z portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jednak jestem leń (choć to się okaże) W instrukcji która jest po Angielsku przeczytałem że jest to opcja od razu aktywowana z alarmen. Jest to sygnalizacja o otwartych drzwiach. Aby ją wylączyć trzeba jakaś kombinacje wcisnąć. Jak tylko będe wychodził to to przetestuje.

 

 

P.S lisek może wpadniesz na spot w Kielcach? I ewentualnie jak bym nie dał rady to prosił bym o namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...