Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] ciekawostka


herson

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości przeglądałem oferty N16 tek w 2,2 i trafiłem na coś takiego

http://www.allegro.pl/item329370880_nissan...super_auto.html

Od razu rzuciły mi się w oczy reflektory z N16 po lifcie.

Pomijam fakt, że auto mogło być "bite", a bardziej interesuje mnie, przekładka takich lamp do modelu z przed liftu.

Wiem, że był już temat/tematy o takiej modyfikacji, ale nie wiem w końcu na czym stanęło, o ile dobrze kojarzę, ktoś stwierdził, że nie da się tego zrobić i podłączyć np pod regulację ustawień świateł.

Sam chyba byłbym zainteresowany, tak się złożyło, że mam almę z 2003 r. aaaaale przed liftem, a nie ukrywam, że reflektory i zderzaki, podobają mi się właśnie z późniejszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycinasz kawałek " metalowego" okulara oddzielającego kierunek od lampy głównej i mechanicznie już pasuje. Musisz przelutować kostki do podłączenia pod nową lampę bo są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycinasz kawałek " metalowego" okulara oddzielającego kierunek od lampy głównej i mechanicznie już pasuje. Musisz przelutować kostki do podłączenia pod nową lampę bo są inne

phi, myślałem, że bardziej skomplikowane

a tak na poważnie, dobrze wiedzieć - dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odradzam takie przeróbki, jak sam słusznie zauważyłeś od razu rzucają się w oczy, przy sprzedaży potencjalni kupcy będą Cię omijać z daleka, węsząc jakiś dzwon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odradzam takie przeróbki, jak sam słusznie zauważyłeś od razu rzucają się w oczy, przy sprzedaży potencjalni kupcy będą Cię omijać z daleka, węsząc jakiś dzwon.

co racja to racja, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...