Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pomocy elektryka!!!


Gość bodzio19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bodzio19

witam od pewnego czsu borykam sie z problemem w nissanie maximie qx 95 rok!!

wn samochodzie nie zostaje podawany prad na swiece... czym moze byc to spowodowane???? cewki oki kable tez tak jakby ten prad sie gdzies rozchodzil... komputer tez dobry byl sprawdzany:) czujnik polorzenia walu kazali wymienic wymienilem nie pomogo:( moze ktos wie o co chodzi cbo ja juz nie mam sil..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maximy mają modół zapłonu wbudowany w ECU kazda cewka sterowana jest osobno.

a sprawdziłeś oba czujniki ?? jeden masz przy kole zamachowym (między skrzynią a silnikiem) zaś drugi przy kole pasowym (strona rozrządu) jeden słuzy do zczytywania prędkości obrotowej silnika zaś drugi określa położenia wału

 

Prawie zapomniałem :D trzeba by było jeszcze sprawdzić czujnik położenia wałka rozrządu (wkęcany w obudowe rozrządu) on decyduje o kolejności wysterowania cewek i wtryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bodzio19

taka tak obydwa byly sprawdzane....a lecz jeden byl zmieniony ten miedzy skrzynia a asilnikiem i nic!! a jego blad pokazywalo i pokazuje... a czy to nmoze byc spowodowane kablami napiecia od aklumlatora??? bo jak czytalem to tez moze byc taka mozliwosc... a dowiedzialem sie ze autka z manualna skrzynia pala na popych odrazu a ja mam automata wiec nie sprawdze tak:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bodzio19

tak czytalem :) a do warszawy jechac z krakowa to jest kawalek.. i te 2000 tysiace:( a w krakowie nikt nie wie co jest grasne... a serwis to juz wogole 7000 tys krzyknol za uruchomienie tyle co wartosc samochodu... bede czytal dalej forum maximy moze cos sie wymysli! dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...