Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Przeguby


Gość Krzysztof_24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje kupić części do mojej Maximy A32.

Dziś wymieniłem klocki/tarcze przód natomiast w tym tygodniu chciałbym wymienić przeguby zew i wew. A ogólnie to mam trochę części do wymiany - chciałbym uporać się z naprawami do połowy kwietnia, najpóźniej do dnia 20- wiąże to się z moim wyjazdem do domu a chcę jechać sprawnym autem nie narażając moich bliskich.

Dzwoniłem do ASO w Warszawie i miła pani krzyknęła za 1 przegub 1.700 zł !!!

Nie wiem czy takie są ceny w ASO czy kobieta pomyliła się podając cenę.

Potrzebuje POMOCY. Gdzie kupie w przystępnej cenie dobrej jakości częsci ? Dla klubowiczów są zniżki np w ASO na robocizne jak i na części, lecz karty klubowej nie posiadam i nie ukrywam, że chciałbym ją mieć. Na pierwszy rzut kupie przeguby - mogę pojechać po częsci, aby tylko pasowały.

PS.mechanik krzyknął za wymianę przegubów po 300 zł za stronę co daje nam 600 zł. Czy ta cena jest uczciwa ?

Pozdrawiam.

 

zdzierstwo i zlodziejstwo, wyjecie i wymiana poloci to 10 min roboty z czego 8 to odkrecanie i zakrecanie kol, nie daj sie wybajerowac!!! chcesz zalatwie ci oski w usa i cie wyjdzie za obie ok 300$ wlacznie z przesylkami.

badz druga opcja znajdz speca ktory regeneroje polosie i ci zrobi to w godzine (ja tak zawsze robie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof_24

Diękuje za podpowiedź.

Chyba raczej wybiorę tę drugą opcje.

Poszukam speca od półosi i przegubów.

Myśle, że powinno być taniej.

Szanowni forumowicze może podsunąm jakiś adres, mechanika ?

Będe bardzo wdzięczny.

A co do sprowadzenia części to za kilka godzin napiszę ponieważ muszę wyjść do pracy.(Będe potrzebował elementy wnętrza - okleinę kokpitu - ala drewno)

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: Sro 26 Mar, 2008 18:20 ]

Właśnie wracam z serwisu aut amerykańskich "CARS CENTER" przy ul.Łopuszańskiej 31 A,

oto ceny jakie usłyszałem:

- 130 zł za wymianę przegubu - za stronę,

- przegub-310 zł,

a za wymianę płynu chlodniczego nieco ponad 90 zł z moim płynem, który wymienie bo nie wiem kiedy wymieniano.

Auto kupiłem w czerwcu ubiegłego roku i doprowadzam je do pożądku.

 

[ Dodano: Pią 28 Mar, 2008 00:31 ]

zdzierstwo i zlodziejstwo, wyjecie i wymiana poloci to 10 min roboty z czego 8 to odkrecanie i zakrecanie kol, nie daj sie wybajerowac!!! chcesz zalatwie ci oski w usa i cie wyjdzie za obie ok 300$ wlacznie z przesylkami.

badz druga opcja znajdz speca ktory regeneroje polosie i ci zrobi to w godzine (ja tak zawsze robie)

 

A mógłbyś ściągnąć do mnie elementy wnętrza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam warsztat: "Trax Racing" Warszawa-Bemowo, Himalajska 1 (tel sprawdz na website). Przygotowują auta do rajdów ale nie są drodzy.

 

Robiłem tam ostatnio kilka dupereli takich jak: wymiana-regeneracja poduszki silnika, wymiana paskow wielorowkowych wraz z wymiana lozyska napinacza (jest wymienne, nie trzeba zmieniac calej rolki), ceny bardzo rozsądne, rzeczowa obsługa, bez zadęcia.

Ogromna różnica w rozmowie w porównaniu do ASO Nissana (na Bielanach). W Nissanie proponowali mi "maly przeglad" za 650 zł :) + robocizna i cześci (mniej więcej 3 razy drożej) przy czym wymiane paskow okreslono jako czynnosc skomplikowaną i o czasochłonną ("bo wie pan, to nie jest takie proste w tym aucie"). Czułem że próbują wybadać czy jestem kompletnym dyletantem któremu można wcisnąć kaźdą ściemę i odpowiednio skasować.

BTW: czy pracownicy ASO mają prowizję od kwoty która zapłaci klient, że urządzają takie polowania z nagonką na jeleni?

 

ASO? No thnkx :)

 

psubrat

Czarna Mambaxima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof_24

W niektórych Autoryzowanych Stacjach Obsługi ceny podskoczyły znacznie. Dotyczy ASO przy ul. Górczewskiej w W-wie. Na ul. Jagiellońskiej Jeszcze podobno jest taniej.

Wniosek: ASO to obyczaj...cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...