Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Fabryczne glosniki ,zna ktos moze ich parametry?


frezeer

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie dlaczego glosniki w n16 w porownaniu z audio ktore jest w Tino sa takie slabe? Czy to wina wygluszenia czy moze glosniki sa lipne? Glosniki sa podlaczone do Blaupunkta 4x45W, powiedzcie mi jeszcze czy da sie podlaczyc do fabrycznych glosnikow wzmacniacz czy nie dadza sobie rady? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlozylem na przod blaupunkty bgx 663 hp i podlog fabrycznych roznica nie jest wielka. Plus ze przy wiekszej skali glosu nie trzeszcza ,niby bass jest ok ale to wraz nie to co w Tino :/ Gdzies na forum wyczytalem ze na tyl mozna wrzucic glosniki 165 mm ale tam nie ma na takie cos miejsca :zdziw: ,poradzcie co wrzucic na tyl tak zeby nie trzeszczalo i pasowaly otwory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleznie od budzetu i od tego co chcesz uzyska to bez wzmacniacza zagraja dosc przyzwoicie jako system przedni:

PHONOCAR Y-LINE

PIONEER TS-G171C

ALPINE SXE-1750S

IMPACT RSW 165XF

 

to co zalozyles to przyslowiowa"kupa", jak ud Ci sie je zaadoptowac na tyl to mozesz je wsadzic by nie stracic kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czemu tak uwazasz? poza mala iloscia basu to uwazam ze graja bardzo ladnie na niewygluszonych drzwiach. Skoro radio ma moc RMS 18W a glosniki RMS 50W to jakiej mocy dac wzmacniacz? dodam ze musi byc 4 kanalowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam blaupunkta gta 450 ,nada sie do tego? Jeszcze jedno pytanie. Niewiem czemu ale moja alma nie ma w slupkach przenich glosnikow wyskotonowych ,zamontowac je tam czy jednak zostawic tak jak jest czyli 3 drozne w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam blaupunkta gta 450 ,nada sie do tego? Jeszcze jedno pytanie. Niewiem czemu ale moja alma nie ma w slupkach przenich glosnikow wyskotonowych ,zamontowac je tam czy jednak zostawic tak jak jest czyli 3 drozne w drzwiach?

 

Bo masz uboga wersje.

Poco kupowałeś głośniki współosiowe?,a teraz chcesz je psuć?

Sprzedaj, kup system odseparowany i zaaplikuj go poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam blaupunkta gta 450 ,nada sie do tego? Jeszcze jedno pytanie. Niewiem czemu ale moja alma nie ma w slupkach przenich glosnikow wyskotonowych ,zamontowac je tam czy jednak zostawic tak jak jest czyli 3 drozne w drzwiach?

 

Bo masz uboga wersje.

Poco kupowałeś głośniki współosiowe?,a teraz chcesz je psuć?

Sprzedaj, kup system odseparowany i zaaplikuj go poprawnie.

 

Nie chce psuc ,pytam co jest lepszym rozwiazaniem :D dopiero zaczynam ogarniac temat stad moje niepewnosci.

 

[ Dodano: Nie 13 Kwi, 2008 08:51 ]

a propo glosnikow ,odkrylem dlaczego w Tino na fabrycznych jest tak ladnie :D wszystkie 4 pary drzwi sa powygluszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...