Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Zagubione kluczyki


jasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety ostatnio (w sobotę) zgubiłem kluczyk (zapasowy mam) do mojej almerki. No i teraz mam dylemat co robić, czekać na kogoś uczciwego co odda (ogłoszenia w sklepie) czy też od razu wymieniać.

A jak wymieniać to co:

1. stacyjka (z NATS czy bez), wkładki do zamków

2. same wkładki do zamków.

 

Teraz mam stacyjkę z NATS, czy inna z NATS bedzie pasować bez problemów czy trzeba coś kombinować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś w serwisie ASO zamówić nowy kluczyk. Przy robieniu nowego kluczka powinni wykasować stare ustawienia immobilizera na jednym i drugim kluczyku i w komputerze auta, w ten sposób zgubiony kluczyk nie daje możliwości odpalenia auta. Pozostaje kwestia ewentualnego otwarcia auta zgubionym kluczykiem. Biorąc pod uwagę sposób montażu wkładki zamka, można auto zostawić otwarte na jedno wychodzi :), gdyż można ją wybić np. prętem i młotkiem. Ja dodatkowo zamontowałem niestandardowe odcięcie zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekać na kogoś uczciwego co odda (ogłoszenia w sklepie)

 

Taaa dasz ogłoszenie, niby się znajdzie, podpatrzy gdzie parkujesz i podejdzie z dorobionym...

Wiem , że to pesymizm, ale ja tam nie wierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie czy przy wymianie całej stacyjki z NATS trzeba coś programować w komputerze czy nie?

----

W serwisie koszt wymiany zamków (bez części) to 320 zł.

Kpl. zamków z zamkiem schowka kosztuje 2208 zł brutto. Bez zamka schowka: 1933 zł brutto

 

SZOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...