Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

trzaski z przodu przy maksymalnym skrecie kół


Gość Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

 

potrzebuje sprawdzic ustawienie zbierznosci Koł w Navara d22,

prawą przednią opone mi ścina, lekko minimalnie sciąga na prawo i zo najbardziej mnie martwi to przy maksymalnym skrecie słychac trzaski w przednich przegubach.

Czy ktoś moze polecis fachowca i lub warsztat w Krakowie i okolicy, w którym ewentualnie mogł bym liczyc na fachową i solidna pomoc.

 

 

Z góry dziekuje.

 

 

krystian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość orange24

czesc ja tez mm ten problem i bylem w warsztacie to powiedzieli za to sa wlasnie ograniczniki ,,,niby na ich koncach powinien byc jakis teflon czy guma niepamietam dokladnie ,u mnie niby to cos jest wytarte .. wiec pewnie u ciebie tez.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość biernik

Trzeba z tymi ogranicznikami żyć.

Ja kupiłem nóweczki za 70 zeta i tylko na tydzień starczyły teflon się przedarł.

Do d*py jest to rozwiązane, więc wystarczy pamętać i nei skręcać kierownicą na maxa.

Dodam jeszcze że ograniczniki raczej wydają zgrzytający dźwięk niż trzaskający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Ja raz w miesiącu przesmaruje ten feler co by ludzie się nie ogladali jak za wozem drabiniastym :D , nowe ograniczniki to kasa wywalona w błoto :D ( dosłownie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

Dzieki Chłopaki! jakos staram sie z tym życ. smarowanie pomaga tylko na chwile, moze cos pokabinuje by tam trwalszego nałozyc, ale to juz czas pokarze czy na jaki pomysl wpadne.

pozdro dla wszystkich uzytkownikow traktorków D22

 

[ Dodano: Pon 04 Maj, 2009 22:11 ]

ps. bylem na zmianie opon i odjezdzam juz z warsztatu, nakrecam no i tu te "trzaski"- spokojnie jade dalej ale widze ze mechanik za mna biegnie. Biedak myslał ze nie podokrecal kół i zaraz cos odpadnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak pierwszy raz zazgrzytało też włosy dęba stanęły. Teraz nawet o tym nie pamiętam. Człowiek szybko uczy się tak kręcić fajerą, żeby było OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...