Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Lampy do anglika a europejskie


Gość pumbaj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy jest jakas roznica miedzy tylnymi lampami produkowanymi do anglika w tymi na rynek europejski??

Jedyne co może być inne to zamienione lampy cofania/przeciw mgielne. Jak będziesz miał przeciwmgielne po prawej (jak u anglików) to u nas nie przejdziesz przeglądu, bo u nas jest obowiązek posiadania tej lampy z lewej strony samochodu.

Dochodzi do tego jeszcze sprawa znaków certyfikacji. Ale to już mniejszy problem niż z przeciwmgielnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam tylne lampy z "anglika" tylko ze w N15 i przeciwmgielne jest z drugiej strony, jednak instalacja elektryczna jest "na to przygotowana" :) a jak sie uprzesz to tez można to przerobić, bo miejsce na żarówkę jest tylko trzeba dziurę wywiercić. A przegląd???? tam gdzie robie nikt nie patrzy na takie pierdoły, ale jak trafisz na nadgorliwego to może być mały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialbym wymienic tylko jedna lampe pome po prostu nie montowac tam zarowki jak to wyglada w ogole ?? da sie ja zamontowac?? jesli tak to podpowiedzcie cos bo mam przypal lampa posklejana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...