Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] skrzynia biegów....


Gość celtic

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko było gitara az w pewnym momencie skrzynia(newet nie umiem tego opisać dobrze) się rozluźniła :) zaczeła latać i leciutko wchodzi...wszystkie biegi działają bez zarzutu i wchodzą prawie bez zarzutu pozatym że wchodzą leciutko a ja czuję na drążku jakby nie miały ochoty wejść i słyszę przekładanie...a drążek podczas jazdy drga przy przyśpieszaniu

nic ze strony silnika nie zgrzytai nie buczy a to mnie właśnie przeraża najbardziej :/

 

i co gorsze zdaje mi się że i sprzegło stało się jakby lżejsze (ale tu mogę ulegać paranoi) a na wyższych biegach jest już lepiej...przy wrzucaniu piątki jest już niemal tak jak było

 

kurde a jednak coś się zapowiadało bo przy zimnym silniku przy rozpoczynaniu jazdy coś świszczało tak jakby skrzynia biegów...ale po minucie czy dwóch jazdy cichło z czasem i ustawało całkowicie

 

objeździłem całą okolicę w poszukiwaniu warsztatu ale wszędzie "dopiero w następnym tygodniu"...co za pojebane miasto WARSZAWA (a do tej pory je lubiłem)

 

ktoś coś wie? ktoś poleci ewentualnie jakiegoś mechanika w pobliżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam almera 1,8 sport 2002 manual

mam dokladnie ten sam problem. rano cos "piszczy" przez ok. 20 sek jazdy a potem juz jest oka. jedynka od czasu do czasu niechce wejsc i przy redukcji na 2 czuje opor na skrzyni. niedawno robilem przeglad, wynalezli mi nawet taki drobiazg jak zacinajacy sie wlacznik wycieraczek ale o skrzyni nic nie wspomnieli (oleju w skrzyni nie wymieniali).

prosze o rade czy wystarczy sama wymana oleju czy czeka mnie jakas grubsza operacje

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objeździłem całą okolicę w poszukiwaniu warsztatu ale wszędzie "dopiero w następnym tygodniu"...co za pojebane miasto WARSZAWA (a do tej pory je lubiłem)

 

ktoś coś wie? ktoś poleci ewentualnie jakiegoś mechanika w pobliżu?

 

 

Zachęcam do poczytania tego wątku http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...f23ed7b9#493849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...