Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak sprawdzić alarm?


zuricigo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem świeżo upieczonym właścicielem Almery Tino 2.2 Di z 2002r.a także na forum.Mam fabrycznie zainstalowany alarm NATS ale nie wiem czy działa prawidłowo więc proszę o pomoc.Po zamknięciu drzwi z pilota przy kluczyku,następuje pojedyncze mrugnięcie kierunkowskazów oraz,zaczyna mrugać dioda przy liczniku.Czy tak ma być? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam z innej beczki:

Dlaczego sadzisz ze jest "zle" ?

Mrygajaca dioda i kierunki to zaden "zly" objaw.

Sprawdz czy jak wejdziesz do auta otwierajac drzwi, zawyje i czy odjedziesz.

Pytanie drugie, czy napewno masz alarm, bo czesto pod nazwa NATS kryje sie fabryczny immbiliser w kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tak oczywiście masz racje,alarmu w tym samochodzie nigdy nie było,chociaż zapewniano mnie że takowy jest.Dzisiaj byłem na warsztacie i umówiłem się na montaż .Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HE :D ja w mojej primerze tez myslalem ze nie ma alarmu a tu raz ide sobie do domciu wchodze do pokoju i slysze ze jakis samochod "wyje" wygladam za okno a to moj :D:D orginalny NATS, brzeczyk od alarmy jest w bagazniku w schowku po prawej stronie ;)

 

[ Dodano: Pon 14 Kwi, 2008 12:18 ]

HE :D ja w mojej primerze tez myslalem ze nie ma alarmu a tu raz ide sobie do domciu wchodze do pokoju i slysze ze jakis samochod "wyje" wygladam za okno a to moj :D:D orginalny NATS, brzeczyk od alarmu jest w bagazniku w schowku po prawej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...