Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poszukiwane sprezyny wzmocnione tyl kombi


hippi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Jak w temacie do WP11.144 oczywiscie nowe. Chyba, ze ma ktos cos innego godnego polecenia.

 

Pozdr.

PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłek ci siadł czy chcesz utwardzić samochód :?:

jeśli to drugie to zmień amortyzatory na jakieś mocniejsze od seryjnych

jeśli to pierwsze co jest normalne bo u mnie też to mój patent na oklapłą dupe to podłożenie pod sprężynę podkładki np. 20mm co spowoduje podwyższenie tyłu do normalnego stanu bez żadnych konsekwencji ja tak już trzy lata śmigam i wożę po 300-400kg w bagażniku

gdzieś to na forum opisałem i wkleiłem fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po Twoim opisie pojechalem do mechanika i powiedzial zebym kupil wzmocnione sprezyny, ze owszem to pomoze ale na niedlugo. Ja woze maly warsztat ze soba :diabel:

 

PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedział gdzie i za ile :D

pomoże na chwile hehe to nie jest guma z allegro za 2 zł tylko podkładka stalowa i ona nie siądzie za chwile a sprężyny też siadają do pewnego stopnia więc wszystko się normuje też mam butle w bagażniku i worze pakunki i od trzech lat mam spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziec nei powiedzial, ale przez pewien czas byly w Intercarsie. Byly jak nie mialem kasy teraz kasa jest to sprezyn nie ma - co za zycie. Poza tym nie usmiechami sie placic mechanikowi za rozebranie wszystkiego, wsadzenie podkladki i zlozenie a sam nie mam gdzie poprostu... Zawsze jakies klody sie znajda do rzucenia pod nogi ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości po ile były w Intercarsie :?:

Skoro nie uśmiecha ci się płacić mechanikowi to sam będziesz wymieniał te sprężyny :?:

ja podłożyłem podkładkę przy okazji wymiany amorów i odpasowałem z jakiegoś starego łożyska chodzi o fi wewnątrz i zewnątrz czyli nic mnie to nie kosztowało ani robota ani podkładka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wzmocnione lataly w Intercarsie po okolo 174 zeta brutto. Moze sie uda jakis rabacik wyszrpnac.

Nie no zgadza sie bede musial mechanikowi zaplacic z tym, ze dwa razy jesli bym robil podkladki - raz kiedy podkladki drugi raz jak juz bede wymienial sprezyny. Wole zaplacic raz jak bede sprezyny wymienial ...

 

PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...