Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Grańsko...jakie radio?


Gość $ereK
 Udostępnij

które radio???  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • pioneer
      9
    • sony
      2


Rekomendowane odpowiedzi

cześć!

 

1. które radio byście mi proponowali???

 

sony

 

http://allegro.pl/item337041264_sony_cdx_g...at_wroclaw.html

 

Pioneer

 

http://allegro.pl/item337871629_pioneer_de...ck_gratis_.html

 

 

jak uważacie jak ten sprzęt będzie się sprawował ze standardowymi głośnikami w N16???? Jakieś pomysły, propozycje...?! :)

 

 

pozdro Bracia! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić tak jak mówi Jastrząb i najlepiej jest posłuchać ich, zamontowanych w autach ale...

 

Kupiłem pół roku temu Sony. Model CDX- GT414U. Myślę, że procesor dźwięku nie różni się od Twojego typu. Po kupnie przewertowałem dokładnie fora audio, żeby sprawdzić czy aby na pewno dobrze wybrałem. Nikt na żadnym forum nie polecał radii Sony. Wszyscy je odradzali ze względu na jakość dźwięku. Radyjko przyszło, podłączyłem, próby zabawy equalizerem spełzły na niczym. Radio grało dużo gorzej niż mój stary, wysłużony JVC KD-G401. Szybko je sprzedałem. Straciłem na nim ~50zł i następnym razem, zanim kupię poszukam opinii.

Nie popełnij tego samego błędu.

 

W wielu samochodach widzę radia serii CDX-GTxxx i jestem pewien, że właściciele kierowali się tylko wyglądem a dźwięk to dla nich drugorzędna sprawa.

 

Dodam jeszcze, że na forach, Sony w porównaniu do Pionner, Alpine, Kenwood, JVC, Blaupunkt wychodzi najsłabiej.

 

Najczęściej, statystyki wyglądają tak (oczywiście mowa o popularnym sprzęcie):

1.Alpine

2.Kenwood/Pioneer

3.JVC/Blaupunkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Alpine CDE 9871RR i jakość dźwięku jest po prostu świetna! Nawet przy seryjnych głośnikach gra pięknie!! Nawet lepiej niż u kolego co ma radio sony i 4nowe głosniki.... :)) Polecam ALPINE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$ereK SONY to dobre telewizory robi. Więc jeśli chcesz coś kupować od Sony'ego to tylko TV. Jeśli chodzi o CA to tak jak koledzy wsześniej pisali Alpine, Blaupunkt lub Pioneer i na tym w zasadzie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami :) Sony to tylko obudowa generalnie, reszta to szmira. w dziedzinie CA przekresl Sony szczegolnie omijaj glosniki i suby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pomoc! :) biorę Pioneera- przekonaliście mnie. :] Bodek wiesz, że też myślałem o tym gt414u... naprawdę wielkie dzięki! ;)

 

ps. a co myślicie o tych głośnikach, chciałbym zamienić te fabryczne... Jest sens?! http://allegro.pl/item342205228_jbl_gto_65...usy_od_ss_.html

 

 

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym szukaj Hertz (np. ESK 165 ale podobno pod same radio ciut za mocne), Helix Blue podobno bardzo dobre głośniki pod same radio, Phonocar. Pewnie są jeszcze inne ale ja słyszałem głównie o tych.

Mam ESK 165S bez wzmaka i grają bardzo ładnie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...