Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tagi w dziale Maxima


jaca V6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przypomnieć wszystkim którzy zakładają nowe tematy że muszą one być tagowane, temat odnośnie tagowania jest w przyklejonych ale nikt tego czyba nie czyta : http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=33813 tak więc wzorem innych modeli prosze o tagowanie, od dziś już nie będe poprawiał Waszych tematów, nie tagowane będą usuwane, prosze też o poprawienie już istniejących.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaca V6 - czy w tak malym dziale jak Maxima (tak rzadko tu ktos cos pisze) nie bedzie to zaciemnialo informacje? Nie jestem przeciwnikiem tagowania, ale w kazdym temacie jaki ktos zalozy np [A33] i tak zaraz ktos pisze jak to jest w A32 lub J30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRZECHu, naprawde uwazasz że to problem otagować temat ? Ktoś kto wchodzi na forum Maximy i chce coś znaleźć nie musi przeglądać wszystkich tematów tylko po tagach szuka problemu który dotyczy jego modelu, tyle, jedno kliknięcie i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem ze to nie problem.

Akurat tego samego dnia szukalem czegos na forum i odpowiedz znalazlem w opisie innego modelu, jakbym dodal A32 do wyszukiwania to bym nie znalazl, stad moje pytanie (tylko pytanie, a nie obiekcja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...