Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Pomocy, zgubiony jedyny kluczyk..


Gość stuku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej nysce dzisiaj padl mikrostyk w kluczyku(NATS) od zamykania auta rozlaczylem kluczyk na dwie czesci ta z paluchem stalowym i ta z eketronika w celu naprawy(lutowania mikra) do tej pory byk wszystko fajnie... ale po 5 godzinach poszukiwan zostalem z eketronika w rece :( to znaczy na szczescie moge auto zamknac z pilota, ale nie moge go odpalic bo nie mam czego do stacyjki wlozyc. dodam, ze zapasowego nie mam

Pytanie moje brzmi:

zalezy mi na czasie

a)kupuje u dilera komplet stacyjka-kluczyk z Nats`em i zmieniam?

b)sa w jakis sposob wystrugac mi kluczyk np. po nr.Vin? w miare szybko?

Z gory dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi bo wszystko moze byc pomocne.

Podrawiam Stuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam podobny problem..ja zgubiłem kluczyk pod blokiem od swojej N15, i teraz się szykuję do wymiany wszystkich wkładek i stacyjki. W ASO do N15 z 97 powiedzieli za komplet 2000zł plus 320 wymiana także w P12 będzie raczej drożej.

Co do dorobienia kluczyka po VIN to chyba nie ma szans...

Ja szukam jakiegoś rozbitka...na allegro też są....:

aukcja 1

 

aukcja 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, byłem z jednym kluczykiem i nie miałem kodu,

zamówiłem dwa nowe z nowym kodem, lecz okazało się, że po numerze VIN znaleźli mój kod do kluczyków więc kupiłem tylko zapas i zakupiłem też kod.

Mnie wyniosło to na złotówki ok 800zł i myślę, że w Polsce nie powinno być wiele więcej.

Taka wymiana powinna zadowolić "stuku", a co do "jasia" to myślę, że żeczywiście warto wymienić kod z kluczykami, ale stacyjkę nie ma poco, bo i tak będziesz miał zmieniony kod.

A "stuku" mi to zrobili w 2h, łącznie ze sprowadzeniem kodu, wszystko załatwiają mailowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kordzio :) zadzwonilem do dealera i powiedzieli zebym auto przycholowal do nich ja im na to, ze przeciez blokada kierownicy (tu nie pomyslalem bo moglem pomoc wezwac bo w ubezpieczeniu mam ze 2 razy do roku za free mnie beda wozic) ale wkoncu gosc dal mi numer do pana co przyjedzie i mi na miescu dotnie kluczyk :zdziw: okazalo sie, ze pryzjechal pan co faje za faja jaral w busiku mial caly warsztat, laptop , po nr. rejestracyjnym wycial klucz zaprogramowal immobilizer i wzial 200e za godzine pracy. :) ja tam zadowolony jestem :)

pozdrawiam Stuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem p12 z jednym kluczem, pojechałem do serwisu w gdańsku spisali vin, zrobili fotkę jakiegoś tajemniczego elementu i wysłali zapytanie do centrali po 2 dniach dostałem nowy klucz (350 zł) plus kodowanie nats (200) plus diagnostyka, z docięciem 800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jest mozliwosc zaprogramowania pilota do otwierania drzwi? mam kluczyk org od innego nissana p12 chodzi mi tylko zeby zaprogramowac w nim pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kordzio

raczej jest, jak masz swój kod to powinni to zrobić w ASO, ale najlepiej poprostu zadzwoń do nich i się zapytaj, bo i tak to oni muszą zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...