Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Czy przewód hamulcowy z p10 będzie pasował do p11


Gość c-masterr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko powiedziec - od mojej P10 na pewnoby pasował, bo mam taki sam układ hamulcowy, ale w starszych P10 gdzie były bembny to już gorzej.

 

Nie rozumiem tylko czemu szukasz tak, ja kiedys przytarłem podwoziem i uwaliłem przewód. Poszedłem do sklepu z kawałkiem starego i kupiłem z metra z takimi samymi końcówkami. Troszke był za długi to zwinołem z tyłu i tyle.

 

Śmiga super, hamuje jak trzeba i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do sklepu z kawałkiem starego i kupiłem z metra z takimi samymi końcówkami. Troszke był za długi to zwinołem z tyłu i tyle.

często w warsztatach mają na metry , dorabiają końcówki i w sumie nie wiele biorą za założenie, więc może nie warta skórka wyprawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze, ale trzeba by biegac po firmach co to sie zajmują zabijaniem hydraulicznych, bo Pan kaziu w garazu jak Ci zabije to bedziesz plynu dolewal wiadrami :P

Tym bardziej ze cena gotowego byla jakas smiesznie niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nadal nie wiemy od jakies P10 masz ten przewod.

 

Jesli od wersji ktora z tyłu miała bębny bez abs, a ty masz abs i tarcze z tyłu to raczej nie będzie pasowała.

Jeśli to jest od P10 z 95roku z abs i tarczami to tak - będzie identyczna. - ja taką mam.

 

nie powiedziałeś też zasadniczo ważne sprawy, bo ja zakładam że chodzi Ci o tył, ale może sprecyzuj to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz2706

Witam. Jak masz ABS, to na wszystkie koła. Ja też zmieniałem przewody i jeśli to jest prawy tył to radzę zrobić go z dwóch części, nie będziesz miał problemów z przeprowadzeniem nad zbiornikiem paliwa. Ja kupowałem w sklepie na metry i gość mi zarobił końcówki, za przewody na dwa koła zapłaciłem 100 zł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tarcze z tyłu wiec sie dalej nie wypowiadam bo nie wiem, moge tylko przypuszczac ze jest to to samo. Sprobuj sie dogadac czy bedziesz mogl oddac gdyby sie okazalo ze to co innego. Mnie tak pozwolili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem

a co ma bęen do tarczy

co przewód jest inny

przecież chodzi o to aby był taki sam długi i miał takie same końcówki

a czy to będzie z ursusa czy z łady nie ma róznicy no moze wejdzie 0,00009 l płynu więcej lub mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...