Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przyciemnianie szyb


Gość CELpl_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szyby drzwi tylnych mozna na max przyciemnic. Tylna szybe tez.

Jesli chodzi o przyciemnienie drzwi przednich to mozna je przyciemnic 30%, tylko, ze zazwyczaj szyby w samochodach sa juz fabrycznie odrobine przyciemniane. Najlepiej je przyciemnic tylko ok 16-18%. Ja mam tak zrobione i nigdy nie mialem problemu z policją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za odpowiec:) przednich nie przyciemniam chyba pomysle podobaja mi sie tylko z tylu:) pozdro

 

[ Dodano: Pon 14 Kwi, 2008 19:02 ]

myslicie ze przyciemnione szyby w srebrnym samochodzie beda pasowac ?? tzn audi a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy powie mi ktos ile kosztuje przyciemnienie tylniej i tylnich bocznych

Ceny są różne zależne od regionu. U mnie za 5 szyb (4 boczne + tylna) od 400 do 500 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vladimir_GT
Szyby drzwi tylnych mozna na max przyciemnic. Tylna szybe tez.

Jesli chodzi o przyciemnienie drzwi przednich to mozna je przyciemnic 30%, tylko, ze zazwyczaj szyby w samochodach sa juz fabrycznie odrobine przyciemniane. Najlepiej je przyciemnic tylko ok 16-18%. Ja mam tak zrobione i nigdy nie mialem problemu z policją

 

No powiem wam że ja natenprzykład mam przednie boczne szyby przyciemnione folią z allegro niby z atestem-srestem, a jak ostatnio byłem na stacji diagnostycznej po coś zupełnie innego niz przegląd oczywiście, to koleś ze stacji tylko tak popatrzył i powiedział : " ale tą folijke z szyb to pan zedrze zanim do nas Pan przyjedzie bo ja panu dowodu z tym nie podbije... "

 

i taki atest, daja do tej folii niby certyfikat a jednak za bardzo przyciemnia... i sie czepiają...

 

 

Ja ogólnie zdzierac tego nie mam zamiaru bo sie to nie opłaca...kupie na szrocie jaies stare szyby do P10 przednie i wsadze an sam przegląd i niech spadają jelenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ja też się nosze z przyciemnieniem szyb w swoim micrusie ;) i tu moje pytanie: czy ktoś może polecić dobre i sprawdzone miejsce w Wawie żeby to uczynić :?: słyszałem o Auto Folszyb na Wołczyńskiej ale chciałbym też mieć jakąś poleconą alternatywę :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na innym forum była zorganizowana akcja , i uzyskany został niezły rabat w tej firmie PRZYCIEMNIANIE.PL , ja tam kiedys przyciemnialem i bylo ok, niestety nie zalapalem sie na ta akcje teraz.

A co do autofolszyb to robilem tam 3 samochody bylem bardzo zadowolony, choc ostatnio sie zdziwilem bo widzialem auto z ich nalepką a z tylnej szyby odłaziła folia, u mnie absolutnie nie bylo takich akcji i było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy Ci którzy chcieliby mieć przyciemnione to już mają bo chętnych jakoś brak :/ na szczęście mam micrę więc cena nie powinna być jakaś zaporowa :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...