Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Primerka P11 2.0 TD / TDI ??


Gość priest88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zapytanie dotyczace Primerki P11 2.0 w Turbo Dieslu: Na roznych aukcjach wystawiane sa Primerki z silnikami TD 90 koni (taka posiadam) ale widuje czesto aukcje Primerek TDI 90 koni. Zastanawia mnie czy Primery P11 mialy silniki TDI czy te aukcje sa tylko wynikiem niewiedzy sprzedajacych te samochody?? Zastanawiam sie nad zmiana mojej primerki na nowsza tez w dieslu i to owe TDI mnie zastanawia. Z gory dziekuje za odpowiedzi!! :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem, moja primerka ma juz 300 000 km i troszke mocy ucieklo... kolega mowil mi ze jego kolega ma TDI w 105 koniach ale niechcialo mi sie wierzyc... moze sam zamontowal intercooler albo cos innego lub poprostu ma mlodsze autko z mniejszym przebiegiem... W kazdym razie dzieki za odpowiedz!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam td i szczerze powiem ze nie widziałem ani nie slyszalem o wersji tdi a co za tym idzie pewnie takiej nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 i P11.144 nie ma TDI - oszuści a nie "niewiedza"

Ten silnik ma 90 KM ale można go podkręcić teoretycznie chipem do 115 KM

pierwsza lepsza z brzegu strona: http://detech.pl/?site=2

Wybierz u góry "Przyrosty mocy... i miłej zabawy.

Ja na pewno swojego traktorka nie będę przerabiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla "sprzedawcy" w komisie to może ten silnik być TDID4DDTIHDICITD. No i pali panie 4,5 w mieście no a jaki zryw bo mo turbo. Wiadomo, że jak w ogłoszeniu napiszą tdi to lepiej dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...